Зацвіли сакури

Вслід за обласним центром сакури висадили і в Костополі. Цієї весни вони уже зацвіли у центрі міста і радували око всіх перехожих. А ви це можете побачити на світлині у нашій газеті, які надіслали нам місцеві журналісти Олександр Намозов та Олександр Никончук.

Читати далі

Важлива посада

Про Ірину Джурелюк у КЗ «Корецька обласна лікарня відновного лікування » говорять як про незамінного фахівця. Адже вона старша медична сестра одразу у двох відділеннях – терапевтичному та травматологічному. І ще й дієтична сестра. Довірили цю посаду пані Ірині тому, що вона має чималий досвід роботи у медицині. Свого часу працювала старшою медичною сестрою у хірургічному відділенні, завідуючою ФАПом і на «швидкій». Тож досвід чималий. А ще закінчила Міжрегіональну академію управління персоналом. Наш кор.

Читати далі

Перший мурал у Рівному

Мурал під назвою «Моє місто» прикрасив стіну дев’ятиповерхівки по вулиці Міцкевича. На будинку зображена пташка в поєднанні з сучасним каліграфічним письмом. Над стінописом працював рівненсько-львівський тандем митців Cash River і Taras Arm. За їхніми словами, малюнок символізує поєднання гармонії та свободи. Мурал зайняв усю торцеву стіну будинку, його площа – 250 кв. м. З бюджету Рівного на його створення виділили 70 тисяч гривень. Вл. іфн.

Читати далі