Вітер удачі був на стороні садівчан

В Гощі люблять футбол. Тут кожного тижня, особливо у вихідні відбуваються футбольні баталії місцевого та обласного рівня. Є кілька цікавих команд, створених завдяки лідерам Аграрної партії України Віталію Скоцику, Івану Іванову та Віталію Фурманцю. Саме команди останніх двох з цієї трійці меценатів зустрілися на День Незалежності у фіналі кубка району. З добрим настроєм вийшли на футбольне поле малятинці, які у півфіналі буквально розгромили симанівців. Вони повели в рахунку. Садівчани самі зрізали м’яч у власні ворота. У другому таймі Сергій Білий подвоїв результат, забивши «кручений» м’яч в дальній кут воріт. Здавалось перемога уже була в кишені «Полісся». Та вихід їхнього гравця один на один з воротарем «Садове-2» не увінчався голем. І, як це буває в таких випадках, не забиваєш ти – забивають тобі. Спочатку садівчани відквитали один м’яч, а потім напосілися на ворота суперника і таки за три хвили до кінця другого тайму зрівняли рахунок.

А потім були пенальті. Перша серія не виявила переможця – 4:4. Шостий удар садівчан, який виконав Василь Штундер був переможний, бо їхній воротар парирував м’яч малятинця. Ось так вітер удачі повернувся на сторону садівчан і вони завоювали кубок району. Мають можливість туди покласти і «золоті» медалі першості краю, бо лідирують у чемпіонаті. У садівчан є дві команди: одна грає на першість області, інша – не першість району. Іван Іванов створив їх раніше, ніж Віталій Фурманець малятинську, яка функціонує лише третій рік. Та «Полісся» скоріше всього не залишиться без нагород, бо нині знаходиться у чільній трійці чемпіонату району.

– Хочеться, аби молодь нашого краю активно займалася спортом, прославляла район своїми успіхами. Тому я і мої колеги з Аграрної партії підтримуємо хлопців, – сказав на прощання тренер і власник «Полісся» Віталій Фурманець.

Андрій БАБІНЕЦЬ

На фото: тренер і меценат «Полісся» (Малятин) Віталій Фурманець; команда-переможець кубка Гощанського району – 2017 «Садове-2».