Визначили найспортивніше село північних районів Рівненщини

Минулої неділі, на спортивних аренах Дубровиці, відбулися обласні сільські спортивні ігри “Краще спортивне село”. Спонсором змагань виступив благодійний фонд “Наш край” народного депутата України Василя Яніцького.

Сім команд північних районів області та новоутворених територіальних громад поборолися за перемогу у шести видах спорту: настільний теніс, гирьовий спорт, шашки, волейбол, шахи, міні-футбол. І хоча погода не зовсім сприяла спортсменам, вранішні дощ та вітер не вплинули на їх ентузіазм і прагнення отримати звання найспортивнішого села. Не зважаючи на результати гри, всі вони – вже переможці. Бо обрали здоровий спосіб життя. Саме спорт гартує фізичну силу та моральний дух, формує волю до перемоги, активну життєву позицію.

Тепло вітали ентузіастів спорту заступники голови Дубровицької РДА Павло Ващишин та районної ради – Олександр Задорожний, начальник обласного управління у справах молоді та спорту Віталій Ліпський, головний суддя змагань, очільник обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Анатолій Соляр. Усі бажали спортсменам перемог й прихильності Фортуни.

Перемогу здобула команда з села Орв’яниця Соломіївської сільської ради Дубровицького району. Друге місце посіла команда Зарічненської селищної ради, на третьому опинилися володимирчани.

Остаточно визначаться, яке село на Рівненщині найспортивніше тільки після того, як подібні змагання пройдуть серед південних районів області. Село-переможець й представлятиме нашу область на всеукраїнських сільських іграх.

 

Оксана СЛОБОДЗЯН

Вас можуть зацікавити такі матеріали