На спартакіаді рівненських лісівників перемогли… всі

спартакіада лісівників Рівненщини

 Не той сильніший, хто подальше метне козацьку булаву, а той – хто подалі запустить чобота. Того, без якого ліснику в лісі аж ніяк не обійтися. Таке символічне змагання придумали організатори спартакіади, яка пройшла на стадіоні в селищі Млинів й участь в якій взяли команди всіх лісових господарств області. Безпосередньо цей «захалявний» турнір неабияк зацікавив уболівальників. А найкраще з керівників виробничих підрозділів (саме вони брали участь в змаганні) із завданням впорався директор Володимирецького лісгоспу Олександр Мисько, запустивши чобіт на 23 метри.

Загалом рівненські лісівники випробували свою силу та вміння в 5 спортивних видах. Це, зокрема, міні-футбол, рукоборство, підняття гирі, перетягування линви, стрільба. У всіх цих турнірах визначився переможець – як командний, так й індивідуальний. Утім, як зауважив на підбитті підсумків спартакіади начальник Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства Віталій Сухович, перемогли всі, бо робота у лісовому господарстві вимагає хорошої спортивної форми, а подібні спартакіади неабияк піднімають настрій і дух працівників.

Що ж до переможців, то в легкоатлетичній естафеті, де участь брали по двоє чоловіків та по двоє жінок першими були зарічненці. У міні-футболі кращою стала команда з Висоцька, яка у фіналі подолала опір рокитнівчан. Сильнішими в перетягування линви були соснівчани. Справжніми богатирями показали себе у вправах з піднімання гирі в своїх категоріях Ігор Грицуняк з Рокитного, Олександр Улітко та Дмитро Воробей з Зарічного. А найвлучнішими в стрільбі з гвинтівок виявилися як серед жінок, так і чоловіків березнівчани Олександра Цикун та Сергій Дедентс.

Нагороди вручали голова обласної організації Товариства лісівників України Сергій Івашинюта і голова обласної профспілкової організації Олександр Сідлецький

Андрій БАБІНЕЦЬ, Євген ЦИМБАЛЮК

На фото:

Віталій Іщук, заступник голови профкому ДП «Клеванський лісгосп», підбадьорював свою команду розлогим прапором підприємства.

Одним із найкращих гирьовиків серед працівників лісового господарства Рівненщини став Тарас Боровець із Березного.

Вас можуть зацікавити такі матеріали