Пріоритети для інфраструктурних проектів визначено

Після приємних подій на Костопільщині Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко та його заступник Лев Пархаладзе провели робочу нараду із головами райдержадміністрацій у стінах облдержадміністрації, на якій представив п’ять проектів для добробуту людей. Мова йшла про те, що міністерство готове безкоштовно надати типові проекти для будівництва сучасних шкіл, ЦНАПів, медичних амбулаторій, центрів безпеки та дитячих сімейних будинків. А це – можливість для громад заощадити на виготовленні проектно-кошторисної документації. І наголосив, що саме ці інфраструктурні проекти мають бути пріоритетними для кожної області у наступному році. Бо ганебно для нашого часу, коли бібліотека, ЦНАП чи амбулаторія знаходяться у старій дядьківській хатинці без водогону, каналізації та сучасної системи опалення.

– Це базові інфраструктурні проекти, з яких починається добробут людей. Реалізувавши їх, ми зробимо найголовніше – відродимо українське село, — аргументував Геннадій Зубко. – Необхідно зробити, щоб ця мережа була доступною, логістично обґрунтованою і  зручною для людини. Пріоритети будуть надаватися вже існуючим проектам, які потрібно завершити.

Він також підкреслив, що у наступному році на розвиток Рівненщина отримає 214 млн.грн. з Державного фонду регіонального розвитку, що значно більше, ніж цього року.

Ліда ПОЛЬОВА

Вас можуть зацікавити такі матеріали