У 2018 році може повторитися фінансова криза 2008 року, бо багато грошей зроблено з «повітря»

Яким буде 2018-й  рік у політичному, економічному і, зрештою, суто життєвому сенсі? На ці питання заздалегідь пробують дати відповідь чимало прогнозистів? З-поміж них і відомий фахівець із китайської метафізики, астролог Віктор Яремчук (на фото).

Зустріч із ним напередодні новоріччя відбулася у Рівному в книгарні «Є», в оточенні книг, в кожній з яких, як каже співрозмовник, закладена бодай крапля мудрості, і ось у такій розумовій аурі з вуст ученого намітилася цікава перспектива на Рік Земляного Собачки, яким є 2018-й за східним гороскопом.

Вірити цим передбаченням чи ні – справа кожного читача. Утім, за словами самого Віктора Яремчука, щороку здійснюється левова частка його прогнозів, бо вони базуються на древніх вченнях, які давно отримали світове визнання.

 

Про війну і мир

Що стосується досягнення спокою на сході України, то. Віктор Яремчук стверджує, що в 2018-у році вирішення цього питання як ніколи ймовірне:

– Цілком очевидною в даному сенсі може стати якась одна масштабна подія. Швидше за все у квітні. Вона спричинить або взагалі втрату Україною своїх позицій, або різке покращення ситуації. Нема однозначного варіанту, оскільки на події у війні впливає не лише рік, а й люди, які керують цією ситуацією. От, наприклад, якщо Петро Порошенко поставить командуючим армією людину, яка народилася в рік Земляної Собачки, тоді замість отакої перманентної перестрілки може відбутися масштабна акція. Для прикладу, захоплення Донецька чи Луганська. А це дуже ймовірно, бо планета Земля може діяти дуже рішуче. В такому випадку війна просто закінчиться і територія стане нашою. Або ж песимістичний варіант: ми віддаємо Донецьк та Луганськ і позбавляємося цих територій. Що один, що інший варіант дуже ймовірні, бо Земля любить дуже рішучі дії.

 

Про фінансову кризу

– У 2018-у році може повторитися фінансова історія 2008 року, – передбачає Віктор Яремчук, – тобто світова фінансова економічна криза. Бо до того багато грошей було зроблено з повітря, і коли у 2008 році прийшов елемент землі і «закрив» ці повітряні гроші, тоді стався фінансовий обвал. Адже до того було дуже багато грошей, не забезпечених чимось матеріальним. Зараз подібна ситуація. Тому, аби застерегтися, варто свої фінансові заощадження вкладати у матеріальні речі або стійку валюту.

 

Про державу і владу

 – Наскільки динамічним і перспективним буде розвиток України в 2018 році, то тут не доцільно робити якихось гучних прогнозів, – каже фахівець із китайської метафізики і наводить для порівняння 1991-й рік, – цей рік не був природним народженням нашої країни, а швидше штучними пологами. Так званим Кесаревим розтином, тому важко щось спрогнозувати. Потрібно закопуватися глибше, вертатися до першоджерел… Доки у нас не буде справді парламентської республіки, то наша країна буде керуватися особистостями президентів. Тому доля країни залежить від Президента. Петро Порошенко народився у рік Кози. До того ж тут наявна Вода Інь. А вода звикла брати своє балачками. У 2018 році балачки не пройдуть. Тож для президента залишаться непереливки. До того ж, його уже «підпирають» елементи Землі. Наприклад, один із таких «підпираючих елементів» – Саакашвілі. Так, звісно, це ще той шоумен. Але він з елементу Землі. Це елемент так званого сьомого вбивці для Води Інь. І Порошенко ще не раз візьметься за голову: «Для чого ж я його запросив?». І при тому ще дві людини будуть тривожити Порошенка: Ляшко (Дракон), який постійно його підпирає – теж елемент Землі, і Наливайченко – Земляна Собачка. Тому главі держави треба не один буфер, як зараз, коли цим буфером є  Гройсман, а хоча б ще два-три. І щоб захиститися, нарешті зробити конкретні «земляні» дії. В тому числі продати фабрику в Липецьку.

Про ілюзії та надії

І на остаток. У 2018 році варто попрощатися з багатьма ілюзіями і просто почати працювати. Звучить трішки сумно. Але тут є певний момент – Собачці можна сподобатися. Якщо ви сподобаєтеся господарю року, то є шанс, що реалістичні, добротні речі прийдуть вам у руки.

 

Євген ЦИМБАЛЮК

Вас можуть зацікавити такі матеріали