Модельна квітка на ім’я Лілія

21 грудня минулого року у 52 № «ВС» ми розповідали у матеріалі «Її красою милувалися у 10 країнах світу» про Лілію Боць. Сьогодні продовжуємо розмову з відомою моделлю. Нагадаємо лише, що Лілії довелось пережити у Мексиці два землетруси. Тому продовжуємо розповідь саме про перебування у цій країні.

– Що ще запам’яталося у Мексиці?

– У Мексику я потрапила завдяки агентству «Mapa Model Management». В основному я рекламувала торговий центр «Coppel». Була його обличчям. Мені сподобалось, що в Мексиці дружелюбний народ. Там я знайшла багато друзів, з якими й нині спілкуюся в соціальних мережах. Однак нас відразу попередили, аби в окраїни Мехіко ми не їздили, бо там за нашу безпеку ніхто не відповідає. З місцевих визначних місць мені вдалося побувати біля пірамід Теотіоакан. Найбільше мені сподобались піраміди Сонця і Місяця. Там ми придбали кришталь, який за повір’ям мексиканців, коли тримати його в руці, то добавляє енергію.

– А привідкрий, будь ласка, завісу того, чим займаються моделі.

– Можливо хтось думає, що бути моделлю легко – варто лише пробитися у цей бізнес. Однак це виснажливий труд. Іноді доводиться вставати о 6 годині ранку і цілий день бути на ногах. Фізично, морально і психологічно це так вимотує, що хочеться відразу кинути все. Однак твоє обличчя немає права видати ні тіні, що ти чимось не задоволена або тобі важко. Можеш миттєво втратити роботу. Уявіть собі, я ношу 40-ий розмір взуття, а мені дають 37-ий. Іншого немає. І в цих туфлях ходжу по подіумі та ще й посміхаюсь. В тобі ніхто не бачить живої дівчини, ніхто не звертає уваги на твої проблеми. Крім демонстрації одягу, я знімалась у кількох музичних кліпах. Але найбільше люблю фотосесії. Тут можна проявити себе, підкреслити свої емоції, внести своє бачення образу, підійти творчо.

– Як тобі вдається тримати себе у формі?

– Щоб сказати, що я швидко набираю вагу, то Бог милував. Я змалку люблю спорт. У мене творча сім’я. Але в батьків пішла характером лише сестра Оксана. Ми з братом Віталієм більше любили займатися спортом. Брат грав у футбол, а я спочатку бігала, а потім займалась волейболом у тренера Лесі Олександрівни Солодкої. Навіть здобула 20-ий розряд. Тепер намагаюсь гімнастичними вправами підтримувати форму. А овочі і фрукти, які я найбільше люблю, не дають багато кілокалорій.

– Наскільки мені відомо, у модельний бізнес тебе підштовхнула мама?

– Мама помітила в мені риси моделі, але завела у школу модельного бізнесу сестра Оксана. Є в Рівному така школа – «Панна».

– Коли ти відчула, що зможеш бути моделлю?

– Коли почала вигравати різні конкурси. У конкурсі «Королева України» я стала королевою телеглядацьких симпатій. За мене проголосувало найбільше телевізійних глядачів. Потім я стала другою віце-міс у конкурсі «Міс студентка України». Я навчалась у Луцькому східно-європейському університеті ім. Лесі Українки, на географічному факультеті. Вже тоді у нас було багато різних конкурсів.

– Ти побувала у 10-ти країнах світу. Де найбільше сподобалось?

– Кожна країна – це цілий світ для захоплень. Франція, Італія, Тайланд, Японія. Про ці країни я раніше лише читала в книгах. Та найбільше мені сподобалась Великобританія. Стабільна країна, чесні люди, чоловіки – справжні джентльмени.

– А чи все тобі вдавалось, як ти хотіла?

– Я брала участь у багатьох кастингах І не всі пройшла. Були, звичайно, і розчарування. Однак, аби добитися чогось в житті не треба себе шкодувати. Треба постійно шукати нові ідеї і вперто йти  до мети.

–І яка найближча мета, якщо не секрет?

– На Різдво я їду у Ліван. Я там уже перебувала два місяці. А в подальшому побачу: можливо засную школу модельного бізнесу, а, можливо, буду займатись туризмом, бо люблю подорожувати і для цього маю відповідний фах.

– У тебе 3 група крові…

– Так, 3+ і за гороскоп я Терези. У знаки Зодіака вірю, бо бачу навіть по собі, наскільки характерні риси цього знаку я маю. І ріст мій 1, 76 см. Кажу про це, бо часто дівчата, які хочуть займатися модельним бізнесом такими параметрами цікавляться.

– Що ти можеш побажати нашим читачам у новому році?

– Хочу, щоб найзаповітніше бажання, яке ви загадали у новорічну ніч, обов’язково здійснилося! Щоб у Новому році, ви поставили собі головну мету та слідували їй на зустріч, викладаючись на всі 100% і тоді, ви обов’язково її досягнете, а ваші друзі допоможуть вам у цьому, адже прийдешній рік є рік собачки – вірного та відданого друга людини.

Мотивації, терпіння, довіри, злагоди вам у Новому році та будьте красивими у душі! Не забувайте посміхатися!

Розмовляв Андрій БАБІНЕЦЬ

Вас можуть зацікавити такі матеріали