Радивилів був із «Сонечком», а тепер ще й – із «Усмішкою»

«Усмішка» – це дошкільний навчальний заклад «Ясла-садок №2», який днями. урочисто відкрили в місті Радивилів. Подейкували (ще до нового року), що відкривати дитсадок сучасного європейського зразка  приїде особисто Президент України. Втім, обійшлося без такого високого статусу. При цьому важливості у з’яві й потребі такого дошкільного закладу, звісно, не зменшилося.

Загалом на зведення об’єкта було спрямовано 12 мільйонів гривень, половину з яких надав Державний фонд регіонального розвитку.

«Усмішку» будували декілька років як своєрідне доповнення до «Сонечка», єдиного дитсадка на весь райцентр, а нині ще й центр територіальної громади.

При спорудженні дитсадка було реконструйовано будівлю колишньої народної школи, яка завдяки місцевому меценатові Мойсею Гінзбургу з’явилася ще на початку ХХ століття. Затим у різні десятиріччя це просторе приміщення використовувалася для інших установ,організацій, закладів, останнім з яких був ліцей.

Символічну стрічку перерізають перші вихованці «Усмішки» та голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко, народний депутат України Олександр Дехтярчук, Радивилівський міський голова Микола Карапетян.

Наразі в дитячому садку запрацювали 4 групи на 75 дітей. Для виховання дітвори тут створено всі  необхідні умови. І в навчально-виховному процесі, і в побуті, і в обладнанні. Причому, останнє під час урочистого відкриття дещо поповнилося. Серед «презентів» від гостей – комп’ютерна техніка, звукові колонки…

Перш, ніж «Усмішка» почала свій відлік, священики провели чин освячення дошкільного закладу. А з відкриттям «Усмішки», як зазначив Радивилівський міський голова Микола Карапетян, який, по-суті став «хрещеним батьком» цього проекту, проблема влаштування в місті дітей у дитсадки зводиться практично до нуля.

Євген ЦИМБАЛЮК

Вас можуть зацікавити такі матеріали