Лікувальний заклад європейського рівня у самому центрі Рівного

Мережа Медичного Центру «Oxford Medical» (Оксфорд Медікал) плідно працює в Україні понад 12 років. А рівнянам та жителям області медичну допомогу надає уже більше 3-х років. За цей час у Центрі створилася справжня команда професійних лікарів І, ІІ та вищої кваліфікаційної категорії.

Працівники МЦ СМ постійно підвищують свій професійний рівень. Регулярно беруть участь в різноманітних конференціях, семінарах, курсах як в Україні, так і за кордоном – Польщі, Італії, Німеччині.

Завдяки цьому вони надають висококваліфіковану допомогу у різних напрямах як для дорослих, так і для дітей. Для дорослих це, зокрема, проктологія, гінекологія, урологія, флебіологія, хірургія, дерматовенерологія та естетична медицина, терапія, отолорингологія (ЛОР) та неврологія. А ще здійснюється УЗ діагностика, лабораторна діагностика. Є денний стаціонар. До дітей в Центрі особливе ставлення. Адже до них треба знайти підхід, вмовити на ту чи іншу процедуру. Зробити це все потрібно максимально обережно та вміло. Для маленьких пацієнтів лікарі «Оксфорд Медікал» надають консультацію та проводять лікування у напрямках дитячої гінекології, урології, педіатрії та дерматології, проктології, хірургії. Є й кваліфікований дитячий нефролог. Створена дитяча поліклініка та кабінет УЗД.

Медичний центр – це лікувальний заклад європейського рівня. Він орієнтований на малоінвазивні безопераційні методики лікування. Пацієнтам пропонують індивідуальний підхід та авторські програми лікування.

А ще в МЦ постійно діють гнучкі знижки та різноманітні акції. Адже для медпрацівників клініки найважливіше, щоб пацієнт покинув заклад цілком здоровим.

Для якісного обстеження пацієнта клініка оснащена найсучаснішим обладнанням. Серед нього: Кольпоскоп – прилад для проведення кольпоскопії у гінекології. Він допомагає визначити чи є якісь відхилення від норми. Проведення кольпоскопї – один із найважливіших етапів перед зачаттям дитини. Сургітрон – прилад радіохвильової хірургії. Ним користуються як в гінекології, так і для видалення новоутворень – бородавок та родимок. Серед переваг приладу: мінімальні больові відчуття, практична відсутність післяопераційних ускладнень та високий косметичний ефект. Стержень ЛУ – універсальний прилад, який має два паралельних канали: лазерний та ультразвуковий. Широко застосовується при урологічних, гінекологічних, дерматологічних захворюваннях. Дерматоскоп – портативний прилад у дерматології. Він прилаштовується на поверхні шкіри пацієнта для вивчення ключових морфологічних структур шкірного ураження, які знаходяться як на поверхні, так і під шкірою, та є невидимими неозброєним оком. Кріодеструктор – використовується для видалення папілом, бородавок та інших новоутворень, широко застосовується при лікуванні судинних утворень. Тканини, що підлягають видаленню, піддаються руйнуванню за допомогою заморожування.

Серед всіх уже перерахованих переваг МЦ ОМ, є ще один, який відіграє важливу роль у роботі Медичного Центру – тут працюють сім днів на тиждень. Встановили такий графік для того, аби пацієнтам було зручно потрапити у будь-який час. Ато як буває: на роботу йдеш, то ще все закрито, а з роботи – уже закрито. Такий графік роботи ще раз підтверджує, що Медичний центр «Оксфорд Медікал» насамперед піклується про своїх пацієнтів.

Юлія ДАВИДЮК

Адреса: вул. Симона Петлюри 19, м. Рівне.

Тел.: (0362) 40-40-50

Вас можуть зацікавити такі матеріали