«Малятко» стало більшим

Не встигли гощанці зачинити ворота за Різдвяними святами, як в понеділок, 22 січня відзначили ще одне дуже знакову подію. Власне, його чекали з 2002-го року. Вже тоді, коли селищним головою був обраний Валерій Макотера, одне з найважливіших завдань він змушений був поставити перед собою – розширення меж дитсадка. Але спочатку довелось ремонтувати хоча б ті кімнати, що ще залишились і вже виробляти документи на добудову. Безгрошів’я, а ще інші важливі справи відсунули добудову «Малятка» майже на 16 років. І ось нарешті завдяки спільним зусиллям обласної, районної влад, депутатів Гощанської селищної ради на чолі з Миколою Панчуком, «Малятко» поповнилось ще двома групами дітей. Гарні, великі, затишні, комфортні кімнати для ігор, навчання, харчування, денного сну просто радують око. Ще не сміливо в них заходять майбутні господарі. Для них приготували маленькі стільці, аби вони послухали привітання від високих гостей, пісень від своїх старших колег та вихователів. Та вже скоро вони освоїлись і почали робити свою дитячу справу – бавитись.

І ось та урочиста мить, яка поклала старт діяльності другої черги «Малятка». Відкрив урочистості Гощанський селищний голова Микола Панчук. Вітаючи всіх з появою новобудови, зауважив, що інвестиція в дітей – це найкращий внесок дорослих, бо саме підростаюче покоління замінить колись своїх батьків у розбудові України. І нині реальна необхідність вже така, що потрібна третя черга добудови «Малятка», бо у списку потрапити сюди ще близько 100 бажаючих.

Про важливість будівництва дитячих садків говорили народний депутат Юрій Вознюк, голова ОДА Олексій Муляренко, заступник голови облради Олексій Бучинський, депутат обласної ради Юрій Благодир. Серед високих гостей також заступник голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко, голови райради та райдержадміністрації Олександр Поліщук та Юрій Ковальчук, депутати Гощанської селищної ради, представники будівельників. Не забули дати слово й вихованцям «Малятка». В перший день вони ще дуже хвилювались, говорили невміло, але щиро і трепетно. А ось уже виступають старші вихованці дитсадка і відразу видно, який високий рівень дає дошкільний заклад. Співати колядки їм допомагають вихователі.

Перерізається традиційна стрічка і дорослі оглядають нові приміщення, а малеча знайшла собі цікаві іграшки. І заклад відразу ожив, набув дитячої аури.

Коментуючи подію, завідуюча дитячим садком Тетяна Стахова, яка працює тут з 2003-го року, відзначила особливе піклування станом будівництва селищного голови Миколи Панчука, старання будівельної фірми «Фіалка» зробити все якісно, хоч і довелось вносити певні корективи в проектну документацію.

Всі виступаючі на святі обіцяли прикласти особливих зусиль, аби уже невдовзі розпочати будівництво третьої черги «Малятка».

Андрій БАБІНЕЦЬ

Вас можуть зацікавити такі матеріали