Stand Up Клуб – новий формат інтелектуального відпочинку

Stand Up Клуб в Рівному відбудеться 22 лютого 19.00 МПК «Текстильник».

Пропонуємо новий формат інтелектуального відпочинку – Stand Up Клуб. Ми зібрали кращих коміків країни для того, щоб організувати для вас вечір не просто гумору, а жартів, які засновані на реальних подіях. Особисті переживання коміків, смішні життєві ситуації і просто інтелігентне почуття гумору об’єднаються в одному концерті.

Резиденти нашого Stand Up Клубу:

Андрій Колмачевскій – дотепний інтелігент, чемпіон Першого Чемпіонату з гумору «Ліга Сміху» в складі команди «Два Капітана 1955». Учасник проектів «Розсміши коміка», Камеді-Батл, Відкритий мікрофон на ТНТ.

Максим Коновал – самий безкомпромісний білорус. Переможець шоу «Розсміши коміка» і переможець першого сезону «стендап-шоу» на Новому каналі.

Бекір Мамедов – кримський татарин і київський романтик. Переможець шоу «Розсміши коміка», автор Студії «Квартал 95».

Микола Зирянов – Один з кращих стендап-коміків Дніпра. У кожному дворі його вважають головним представником даного жанру. Переможець «Розсміши коміка» і учасник «Відкритого мікрофону» на ТНТ.

Павло Євчук – перший і кращий україномовний стендап-комік. Чемпіон першого сезону «Ліги Сміху» в складі команди «Два Капітана 1955». Переможець «Розсміши коміка». Сценарист телевізійних проектів.

Вас можуть зацікавити такі матеріали