Футбольна розминка у Острозькому районі

Черговий урок фізичної культури в рамках обласного спортивно-масового заходу «Розминка від чемпіона» був проведений в НВК «Сіянцівська ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок». На зустріч з місцевими школярами завітав майстер спорту України міжнародного класу з футболу серед спортсменів з вадами слуху, чемпіон ХХІ літніх Дефлімпійських ігор, срібний призер ХХІІ та ХІІІ літніх Дефлімпійських ігор Сергій Фролов. Допомагав Сергію його тренер, колишній воротар рівненського «Вереса» Андрій Сікальський.

Розпочався захід з представлення спортсмена дітям. Вони дізналися, що воротар дефлімпійської збірної України повний кавалер ордена «За мужність». Указ про нагородження орденом «За мужність» І ступеня Президент України підписав у вересні минулого року, щойно українська збірна привезла «срібло» з Дефлімпійських ігор у Туреччині. На даний час футболіст наполегливо тренується. Каже, що треба постійно тримати форму.

У свою чергу діти та вчителі ставили різні запитання іменитим гостям. Зокрема їх цікавив режим тренування спортсмена. На це питання дав відповідь Андрій Сікальський. Він розповів, що Сергій щодня біжить крос по 15 кілометрів, тричі на тиждень займається плаванням, завжди відвідує тренажерний зал.

Після запитань-відповідей розпочалася практична частина заходу. Сергій Фролов провів для дітей розминку та показував вправи, які він використовує на тренуваннях. Діти старанно повторювали всі рухи, намагалися добре зарекомендувати себе перед видатним чемпіоном. Майстер-клас з відбивання м’яча отримав голкіпер, який захищає кольори шкільної команди. Захід дуже сподобався і дітлахам, і педагогам. На завершення зустрічі всі сфотографувалися напам’ять. Також учні брали у чемпіона автографи.

Наступний тур «Розминки від чемпіона» пройде у школах Дубенського району та Мирогощанської ОТГ.

Вас можуть зацікавити такі матеріали