Про Валентину – з любов’ю

Вісім десятиліть тому, у селі Великий Мидськ народилася дівчинка, яку батьки назвали Валентиною. Подорослішавши, захотіла вона стати вчителькою, тому, по закінченні школи, подалася на навчання до Острозького педучилища, яке, до речі, згодом було реорганізоване у Костопільське педучилище. Отримавши у 1957-му році диплом вчителя, розпочала свою трудову діяльність.

Швидко пробігли літа.

– Не встигла зогледітись, як 80-річний ювілей завітав на поріг, – тепло посміхається Валентина Жук. – А скільки всього пережито за цей час… Адже в житті, як на довгій ниві, всяке траплялося, і добре, і погане. Дякувати Богу, добре переважає.

24 роки віддала педагогічній праці ця тендітна і доброзичлива жінка. Починала працювати у школі села Рудня, звідти була переведена у Великомидську школу. У березні 1980 року Валентину Степанівну було обрано сільським головою Великомидської сільської ради. Цю посаду обіймала по липень 1994-го.

Не зважаючи на свій поважний вік, Валентина Жук і сьогодні не сидить без діла. Вона залишається жвавою і проворною, цікавиться суспільним та сільським життям, їй довірили очолити ветеранську організацію села Великий Мидськ.

Шанують Валентину Степанівну не лише її колишні учні та односельчани. У день народження ювілярку привітали щирими словами та подарунками рідні, друзі, колектив Великомидської сільської ради, голова районної організації ветеранів Георгій Лазарчук. За дорученням голови РДА Олександра Середи їй було вручено подяку Костопільської райдержадміністрації.

А на святкуванні 100-річного ювілею Великомидської школи, Валентина Жук приймала теплі вітання та подарунки профспілки працівників державних установ, голови районної ради Сергія Ткачука та всього депутатського корпусу районної ради. ЇЇ пам’ятають і шанують. А це додає наснаги і сил.

Олександр НИКОНЧУК

Вас можуть зацікавити такі матеріали