Про раки по три і по п’ять

Пам’ятаєте знаменитий виступ Романа Карцева про те, що раніше раки були малесенькими, але по три, а тепер вони великі, але по п’ять. Схоже, що у мешканців обласного центру вибору немає. На День сміху зросте вартість проїзду у міському транспорті у Рівному. Квиток у тролейбусі коштуватиме 3 гривні, а  у маршрутці можна буде покататися за 5.

У березні на засіданні виконкому Рівненської міської ради буде розглянуте питання вартості одноразового проїзду у міському транспорті. На цьому наполягають перевізники, мовляв, усе навколо дорожчає.

Тож наші маршрутчики і КП «Рівнеелектроавтотранс», озираючись на перевізників у інших обласних центрах, – також за підняття вартості проїзду.

Для порівняння. Вартість проїзду у львівських маршрутках зросла до 5 грн ще до нового року. У Тернополі вартість проїзду у маршрутках 5 грн, а у тролейбусах 4 грн. Підвищення вартості проїзду в громадському транспорті в Луцьку переглянуть у першому півріччі 2018 року. 

У Рівному останній раз вартість проїзду в тролейбусах переглядали у вересні 2016 року, а в автобусах і маршрутках – торік у березні.

Проектом рішення Рівненського міськвиконкому про підвищення вартості проїзду в тролейбусі передбачено «граничний рівень рентабельності на послуги з перевезення пасажирів, що надаються КП «Рівнеелектроавтотранс» Рівненської міської ради, встановити у розмірі 10%». Тобто з кожного талончика вартістю 3 гривні всього 30 копійок йтиме на розвиток підприємства.

Варвара МАКАРОВИЧ

Вас можуть зацікавити такі матеріали