Суспільне мовлення в Рівному очолила Людмила Хома

Відповідно до рішення правління Національної суспільної телекомпанії України від 29 грудня 2017 року з 12 по 25 січня 2018 року проходив відкритий повторний конкурс на посади менеджерів та продюсерів філій НСТУ, де відбір не відбувся у минулорічних листопаді-грудні. На Рівненщині вакантною залишалася посада менеджера.

За право її обійняти цього разу змагалися п’ятеро претендентів. Серед них було троє працівників тепер уже колишньої обласної державної телерадіомовної компанії – Алла Сищук, Людмила Васюха та Ярослав Катеринчик. Заяви на участь в конкурсі подали також Олександр Поліщук та Людмила Хома.

12 лютого правління публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» завершило співбесіди з кандидатами на посади менеджерів і продюсерів регіональних філій компанії. За результатами конкурсу менеджером філії ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція» стала член Національної спілки журналістів України Людмила Хома. Вітаючи колегу, бажаємо, аби її багатий досвід роботи в системі телебачення став запорукою створення в регіоні справді популярного мовника.

Довідково: до призначення на посаду менеджера Людмила Хома працювала виконавчим директором рівненської телерадіокомпанії «Ритм», до цього таку ж посаду обіймала на телекомпанії «Рівне-1».

За матеріалами сайту Рівненської обласної організації НСЖУ

Вас можуть зацікавити такі матеріали