Найсучасніший медзаклад на Поліссі

У понеділок у Рокитному офіційно відкривали новесеньку центральну районну лікарню на п’ять поверхів. На цей захід прибули народний депутат України Василь Яніцький, перший заступник голови облради Сергій Свисталюк, заступник голови облдержадміністрації Віталій Ундір та начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Юрій Осіпчук.

На її будівництво було витрачено близько 30 мільйонів гривень і нині це найсучасніший медзаклад на Поліссі, який обслуговуватиме 58 тисяч людей. Основна частина коштів надійшла із державного фонду регіонального розвитку, а також були вкладені гроші з місцевого бюджету.

У новому приміщенні комфортно розташувалися терапевтичне, акушерсько-гінекологічне, поліклінічне та неврологічне відділення, оснащені сучасним медичним обладнанням. Теплі світлі палати, сучасні функціональні ліжка – все зроблено для того, щоб пацієнт отримав вчасне і повноцінне лікування.

Гінекологічне відділення, наприклад, обладнане найсучаснішими приладами – лапароскопічним хірургічним апаратом, ліжком-трансформером, реанімаційними місцями для новонароджених, відсмоктувачем слизу з дихальних шляхів, кардіомонітором, який дозволяє відслідковувати серцебиття плоду у лоні матері, високочастотним апаратом «Надія» для різання та коагуляції м’яких тканин.

Після урочистого відкриття лікарні керівництво області у супроводі голів райдержадміністрації та райради Миколи Кушнира та Анатолія Кінчура побувало у Кисорицькій ЗОШ I-III ст., де незавершене будівництво спортзалу та кількох класів. 

А ще того дня високі гості побували на перетині автомобільної дороги міжнародного значення «Київ – Ковель» з автодорогою регіонального значення «Вежиця – Рокитне – Борове», де було урочисте відкриття символу держави – Герба України. Воно відбулося з нагоди пам’ятного дня 19 лютого 1992 року, коли  Верховна Рада ухвалила золотий тризуб як елемент Великого Державного Герба та як Малий Державний Герб України. 

Варвара МАКАРОВИЧ

Вас можуть зацікавити такі матеріали