У Рівненській службі зайнятості провели Форум професійних майстрів

Нещодавно у Рівненському міському центрі зайнятості пройшов перший в області Форум професійних майстрів під гаслом «Живи і працюй в Україні!».

– Сьогодні багато людей шукають роботу, а підприємства – працівників. У той же час у службі зайнятості стоїть на обліку майже 45% людей із вищою освітою, а підприємства потребують тих, хто може працювати руками. Цей захід направлений на допомогу безробітним у започаткуванні і розвитку власного бізнесу, сприяння професійному розвитку майстрів, – відкрив форум директор обласного центру зайнятості Іван Ткачук. А ще додав, що ініціатором заходу став засновник та ідеолог бізнес-системи «Домова служба» Валерій Гусак.

На форум завітало майже 80 шукачів роботи з Рівного, Рівненського та Здолбунівського районів, а також досвідчені майстри та підприємці.

Під час презентації «Домова служба – площадка розвитку професійних майстрів» Валерій Гусак закликав слухачів не виїжджати на роботу за кордон. І на прикладі своєї компанії доказував, що і в Рівному можна в галузі господарсько-побутового обслуговування заробляти чималі гроші. А ще він ділився власним досвідом роботи у службі, відповів на запитання та запросив на роботу спеціалістів з ремонту квартир, електроніки, сантехніки та монтажу.

Згодом для гостей заходу досвідчені майстри представили останні новинки професійних сучасних інструментів, прибиральну техніку та надали індивідуальні консультації.

За круглим столом «Проблеми кадрового забезпечення сфери побутового обслуговування клієнтів» керівники та фахівці служби зайнятості, Рівненського РЦПТО ДСЗ, засновник «Домової служби», представники професійно-технічних навчальних закладів, навчально-методичного центру профтехосвіти у Рівненській області обговорили проблеми кадрового забезпечення роботодавців. Висловили свої пропозиції щодо поліпшення ситуації на ринку праці, проведення профорієнтаційної роботи, методичного забезпечення, змінення професійних стандартів.

Юлія ДАВИДЮК

На фото: директор обласного центру зайнятості Іван Ткачук відкриває форум; Валерій Гусак демонструє презентацію «Домова служба – площадка розвитку професійних майстрів»; майстри представляють останні новинки професійних сучасних інструментів та техніки.

 

Вас можуть зацікавити такі матеріали