Під «Рівнеобленерго» пройшов міні-пікет

Підприємці та активісти Рівненщини днями пікетувати «Рівненобленерго».

Люди кажуть, що незадоволені удвічі більшими тарифами на електроенергію для бізнесу і тим, що не можна їх регулювати. А ще висловлювали претензії з приводу того, що підприємство змушує їх платити за електроенергію на місяць вперед і штрафує за перевищення ліміту спожитого струму

Анатолій Полюхович, один із організаторів акції протесту, активіст:

– Не брати за два місяці плату в підприємців, бо це нереально. Не штрафувати за переліміт. Скасувати штрафи. Ну і робити експертизу, аналіз на їхні ціни на електроенергію. Ось це три основні наші вимоги.

До пікетувальників вийшов голова правління підприємства Сергій Невмержицький:

– Вплинути на тарифи ми не можемо, їх встановлює НКРЕП. Щодо перевищення ліміту споживання є закон «Про енергетику», де пише: «споживач у випадку перевищення ліміту споживання має сплачувати двократну вартість».

Також пікетуванильники нарікали на те, що власним коштом споруджені електропідстанції вони мають віддавати у власність установи. В «Рівнеоблерго» знову ж таки послалися на закон, що обслуговуюча компанія зобов’язана це робити.

Активісти просять у держави націоналізувати підприємство. В результаті пікету керівництво фірми взяло в ініціативної групи мітингувальників листа зі списком питань, на які дасть офіційну письмову відповідь.

Вл. інф.

Вас можуть зацікавити такі матеріали