«Медобори» – фабрика здоров’я – 3

 

У двох попередніх номерах «ВС» ми розповідали про природні можливості лікування опорно-рухового апарату та інших побічних хвороб природними факторами, які має санаторій «Медобори». Сьогодні торкнемося ще й можливостей, які надаються санаторію завдяки науковим розробкам. Наш постійний гід, заступник головного лікаря закладу Віталій Вахновський розповідає:

– Кожного року ми запроваджуємо якісь наукові розробки, які надають додаткові можливості лікувати людей. У 2017-ому ми запровадили дві нові методики: ударно-хвильову терапію та комп’ютерну тракцію хребта. Хребет у нас лікують у водному середовищі, а віднедавна ще й завдяки комп’ютерній установці. Установка закуплена у Німеччині. Особливості дії полягають у рефлекторному впливі на рецепторний апарат хребта, розвантаження уражених дисків, декомпресію судинно-нервового пупка.

Пан Віталій розповідає, що один пацієнт із Київської області приїхав лікуватися до них у такому стані, що навіть руки не міг підняти. Після першої ж процедури він підняв руку. Лікар підбирає відповідні програми, а їх передбачено аж 60, для сухої витяжки. Враховується стан та сама вага пацієнта.

– Популярним для наших пацієнтів стала ударно-хвильова терапія. Це інноваційний високотехнологічний, безопераційний метод лікування хронічного болю та відкладання солей, низки захворювання опорно-рухового апарату за рахунок впливу акустичних хвиль. УХТ передбачає лікування п’яткових шпор, плоскостопість, цилюліту, захворювання суглобів: артритів, артрозів, латерних і медіальних спікондилітів. А також захворювань хребта, куди входить остеохондроз, сколіоз, кила та протрузія міжхребцевих дисків. Та ще кількох інших хвороб опорно-рухової системи. Добре пройти процедури ударно-хвильової терапії також після травм та переломів. Апарат швейцарського виробництва. Добре випробували у «Медоборах» також лікування холодом. Таке лікування дає можливість омолодити організм, зміцнити імунітет та поліпшити діяльність внутрішніх органів. Лікування холодом спеціальним апаратом проходить на рівні діяльності мозку. Доступно кажучи, збуджується від сплячки весь організм, апарат змушує посилено працювати всі внутрішні органи.

Санаторій «Медобори» має багато різних нагород за новаторство. Головний лікар санаторію Василь Мартинюк говорить:

– Намагаємось відповідати на запити пацієнтів, які дбають про своє здоров’я, тому вводимо нові лікувальні методики, плануємо створити медичний центр, де будемо проводити сучасну діагностику захворювань і робити оперативні втручання з наступною реабілітацією.

Василь Іванович знайомить мене з ще чотирма програмами, які запровадили нещодавно. Серед них: санаторно-оздоровча путівка «Програма схуднення». Ця програма передбачає процедури, проживання та харчування на 3, 5 та 7 днів. Ще одна санаторно-оздоровча путівка має назву «Антицелюлітна програма». Пацієнти також можуть спробувати її протягом 3, 5 та 7 днів. А хто має проблеми зі шкірою, то й тут розроблена «Програма для покращення стану шкіри». Останнім часом у зв’язку з екологічними проблемами та харчуванням продуктами з ГМО, у багатьох людей виникають алергічні хвороби. У «Медоборах» розроблена «Детокс-програма» (Антиалергічна).

На завершення варто сказати, що логотип санаторію – бджола. І це певний символ ставлення до роботи і пацієнтів всіма працівниками санаторію професіоналів своєї справи.

Тарас ПОКУТЯНСЬКИЙ

На фото: заступник головного лікаря Віталій Вахновський проводить сеанс ударно-хвильової терапії; так проходить сеанс комп’ютерної тракції хребта.

Адреса санаторію «Медобори»:

Україна, 48122, Тернопільська обл. Теребовлянський р-н, с. Конопківка, вул. Лесі Українки, 22.

Тел.: +38 (03551) 2-22-67; 5-11-29; 5-33-23

факс.: +38 (03551) 5-12-33

Секретар: 0504375013

Реєстратура: 0503774647

info@medobory.com.ua

Вас можуть зацікавити такі матеріали