У Городищі відзначали День жінки

Урочиста й тепла атмосфера свята панувала у Городищенському сільському клубі увечері 8 березня. Створили її своїм талантом учасники художньої самодіяльності Туменського, Бродецького та Городищенського клубів, працівники бібліотек сільради. Особливо красиву й щемливу нотку у це жіноче свято внесли школярі Туменського НВК, бо співали про мам, танцювали для них, читали поезію. Вишуканим джентельменським жестом та зворушливим виявом поваги до прекрасної половини жителів Туменської громади стали квіти для присутніх у залі жінок від сільського голови Аліка Новика. Додавали тепла святові чисельні вітання чоловіків зі сцени клубу, які тут же мали продовження у піснях-подарунках для своїх чарівних землячок.

Не дивно, що клуб був повен людей. Очевидно, вони знають, що тутешні аматори сцени вміють порадувати, підняти настрій піснею й танцем. І справді, заклади культури цієї сільради працюють на достойному рівні. І їх гарний естетичний вигляд свідчить про те, що є у селі хороший господар, що влада села приділяє їх функціонуванню велике значення, бо саме ці заклади, у співпраці зі школою, розвивають юні обдарування та самодіяльні таланти. А їх так багато тут! Весь вечір артисти дивували. От, наприклад, танцівники: займатися з професійними хореграфами ці діти не мають змоги, проте вони порадували сучасними хореографічними постановками на дуже хорошому рівні. Отож, танцюючу трійцю – Каріну Прокопчук, Катерину Мойсеєву та Іванку Діжурко підтримував весь зал. Маленькі співачки Валерія Богатько та Христина Петрушко своїми ніжними голосами теж викликали захоплення.

Концерт не був би таким веселим, якби не дівчата з «Лісапетного батальйону». Стільки позитивної енергії, такий запал веселощів, що клуб аж гримів від аплодисментів! Не один ліричний номер подарували глядачам Наталка та Юрій Мазановичі. Неординарний талант виконавця власних пісень Віктора Войтовича теж додав колориту у загальну святкову атмосферу. Юрист за фахом та співак за покликанням Ігор Мазанович теж вніс свою лепту у концерт. І не можу не відмітити внесок представників знаної в районі талановитої родини Юрчуків, яку представляли Олена Юрчук із синочком Миколкою та Марія Мазанович. Неможливо відзначити усіх, але завклубами Юрій Мазанович, Зоя Нагорна, Наталка Джус та художній керівник Сергій Олешко постаралися на славу. Справжнім відкриттям для змляків став чудовий спів секретаря сільської ради Віри Рожкевич. І гарним естетичним оздобленням та інформаційним доповненням стала робота за комп’ютером Руслани Зелінської. Яскраві сюжети на мультимедійній дошці дуже гармонійно впліталися в дійство на самій сцені.

Я приїхала в Городище не лише для того, щоб передати вітання від народного депутата України Василя Яніцького, а ще й презентувала подарунки від нього: музично-озвучувальну апаратуру для клубів, мультимедійну дошку для публічно-шкільної бібліотеки, плазмовий телевізор та ноутбук для Туменської школи. Загалом, із депутатського фонду Василя Петровича, у вигляді цільової державної субвенції, на все це було спрямовано 70 тис. грн. Нагадаю, що позаторік їх школа отримала 108 тис. грн. на заміну вікон на енергозберігаючі. Впевнена, що вся ця сучасна техніка буде використовуватися для блага людей, бо і бібліотекарі, і вчителі розповідали про заходи, які планують проводити уже з новим обладнанням, та й працюють тут фахівці високого рівня та творчі люди.

Оксана СЛОБОДЗЯН

Вас можуть зацікавити такі матеріали