У Бугринському НВК знову гості

З часу створення Бугринської об’єднаної територіальної громади тут вже відбулася велика кількість спортивних заходів, які організовували «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та Відділення НОК України в Рівненській області.

Днями до школярів Бугринського НВК завітала майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця ХХХІ літніх Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро (Бразилія) 2016 р. Світлана Станко. Зустріч проходила у рамках обласного спортивно-масового заходу «Розминка від чемпіона».

На розминку прийшли близько сотні дітей, з якими легкоатлетка поділилася секретами своїх багаторічних успішних виступів на змаганнях. Світлана Станко спеціалізується виключно на довгих дистанціях і марафонах, які не завжди підкоряються навіть досвідченим спортсменам. Спортсменка за всю свою кар’єру жодного разу не зійшла з дистанції, і завжди досягала фінішу, що вже саме по собі майже унікальне досягнення для марафонців. Це навіть враховуючи той факт, що в її біографії бували моменти, коли вона за чотири дні, сумарно пробігала близько 100 кілометрів.

Вчителі закладу розподілили окремо на групи хлопців та дівчат. Легкоатлетка провела їм розминку окремо. Для хлопців вона підготувала більше силових елементів на м’язи рук та ніг, а з дівчатами зосередилася на вправах, котрі були направлені на розвиток гнучкості. Також, Світлана Станко стала суддею конкурсу малюнку на спортивну тематику. У якому школярі пропагували спорт та здоровий спосіб життя. На завершення заходу, традиційно всі школярі фотографувалися з кубками та нагородами, які спортсменка здобула на змаганнях, брали в неї автографи та робили спільні фото.

Прес-служба «Спорт для всіх»

Вас можуть зацікавити такі матеріали