Вшанували волейбольними турнірами

Пам’яті воїна-афганця

Мій земляк, з яким виросли в с. Бочаниця на одній вулиці – Віталій Клімчук, в ті далекі 80-ті загинув на чужій афганській землі… Він залишив після себе добру пам’ять.

В його честь в с. Бочаниця відбувся традиційний волейбольний турнір пам’яті воїна-афганця.

Побратими Віталія, його рідний брат Микола, жителі села, спортсмени із Симонова, Малинівки, Курозван та Бочаниці вшанували світлу пам’ять Героя.

У ході безкомпромісної спортивної боротьби, переможцем турніру стала команда із Симонова, друге місце здобула команда із Малинівки, третє місце за бочанцями.

Призери та переможець турніру, нагороджені грамотами та подарунками від наших земляків: лідера Аграрної партії України – Віталія Скоцика (Віталій Скоцик) та Заслуженого юриста України – Івана Іванова (Іван Іванов).

Віталій БУРКАЛЕЦЬ

Заслужив пам’ять народну

Свого часу Михайло Миколайович Мелещук подавав великі надії і був одними із найперспективніших керівників у лісовій галузі Рівненщини. Не судилося. Підступний, абсолютно безглуздий постріл обірвав життя неподалік його дому 5 березня 1998 року. На той час директору Клеванського держлісгоспу Михайлові Мелещуку було всього 35 років. З того трагічного дня минуло 20 років та його не забули ні керівники лісової галузі області, ні колеги по роботі.

Михайло Миколайович прийшов директором в Клеванський лісгосп у листопаді 1994 року із Клесівського, де працював головним лісничим. Народився він у простій сільській родині в селі Підлісне Дубровицького району. Лише трохи більше трьох років він очолював колектив Клеванського лісгоспу, але за цей короткий час зумів створити на підприємстві конструктивну виробничу атмосферу, заряджав своєю енергією всіх працівників, завжди з повагою ставився до людей.

На знак поваги до цієї людини уже багато років поспіль проходять волейбольні змагання розіграшу кубка ім. М. Мелещука серед працівників лісгоспу. П’ять разів проходив волейбольний турнір на рівні обласного управління за участю команд усіх лісгоспів. Ініціатором турніру свого часу виступив колишній директор Клеванського лісгоспу І. В. Фізик, у цьому починанні його підтримав теперішній голова Федерації професійних спілок області М. Х. Шершун. Волейбольні змагання проходили у два етапи, у зональних змаганнях взяли участь 9 команд, а у фінал вийшло 3 команди: Клеванського та Решуцького лісництв, та команда апарату управління лісгоспу.

Ольга СТЕПУРА

Вас можуть зацікавити такі матеріали