Рівняни долучилися до петиції проти насильницького видалення органів у живих людей у Китаї

У неділю на центральній площі в Рівному можна було побачити активістів, які доносили до людей інформацію про течію Фалунь Дафа, що заснована відповідно до принципу Всесвіту: «Істина-Доброта-Терпіння». Інша назва Фалуньгун це духовно-оздоровча практика, якою в Китаї почали займатись десятки мільйонів людей. Це злякало правлячу верхівку країни і прихильників Фалуньгуна почали масово запроторювати до в’язниць і трудових таборів.

Волонтерка Світлана, яка збирала підписи в Рівному зазначила, що у цих людей примусово видаляють органи. Тому з усього світу пацієнти їдуть до КНР, щоб пересадити нирку, печінку чи серце, оскільки там час очікування на донорство складає всього кілька днів.

У 2016 році Європарламент та Конгрес США ухвалили резолюції, які закликають припинити видаляння органів у послідовників Фалуньгун та інших в’язнів совісті у Китаї.

Понад 50 тисяч українців, в тому числі жителі Рівного, поставили свої підписи під петицією, яка стала другою найбільшою петицією в світовій історії. Її передали представники організації «Лікарі проти насильницького видаляння органів» (DAFOH). Цей документ, під яким протягом п’яти років поставили підписи понад 2,7 мільйона чоловік у більш ніж 50 країнах світу, закликає припинити в Китаї злочинну практику вилучення органів у живих людей, в’язнів совісті.

Збір підписів під петицією DAFOH продовжується. Підписати петицію можна тут:  http://fofg.in.ua/ ,  https://dafoh.org/petition-to-the-united-nations/

Вл.інф.

Вас можуть зацікавити такі матеріали