У Тучинському геріатричному пансіонаті несподівані гості

Нещодавно до стареньких завітав десант краси з Львівської клініки естетичної медицини Мирослави Новосільської, зразковий фольклорний ансамбль «Уляночка» музичної школи №2, Ротаракт клуб Рівне та небайдужі рівняни. Поїздка стала можливою завдяки злагодженій взаємодії багатьох активних людей.

У закладі зараз мешкає 93 людини. У пансіонаті є своє підсобне господарство, пекарня та свіжі продукти на щодень. У них хороші умови та гарне ставлення з боку персоналу, але старенькі завжди раді бачити гостей.

Професійний колектив працівники з клініки естетичної медицини щомісяця відвідує стареньких у закладах Львівської області, де дарує красу та молодість. В команді працюють масажисти, косметологи, візажисти, майстри манікюру та педикюру, перукарі. А того дня на запрошення Ротаракт клубу Рівне майстри завітали і у Тучинський геріатричний пансіонат.

Для стареньких накрили солодкий стіл і першими їх привітав зразковий фольклорний ансамбль «Уляночка». Після концерту всі бажаючі скористалися послугами майстрів індустрії краси. Варто зауважити, що для більшості літніх людей, такі процедури проводилися вперше і подарували незабутні емоції та враження.

Гості привезли із собою одяг, взуття, засоби гігієни, шкарпетки, книги та інші товари. Після клопіткої праці, для всіх учасників було організовано святкову вечерю під час якої всі мали можливість обмінятися враженнями, планами на майбутнє та сподіваннями. Дружній візит показав, що завдяки злагодженій співпраці та бажанню цілком можливо реалізувати будь-які проекти.

Тетяна КАРЦЕВА,

Ротаракт клуб Рівне.

Вас можуть зацікавити такі матеріали