Рівненщину відвідав Порошенко

Днями Президент України Петро Порошенко побував у Рівному. Він завітав до Головного управління ДСНС України у Рівненській області, аби подарувати нову техніку рятувальникам. Серед неї чотири пожежні автомобілі МАЗ, ємністю близько 20 тонн води та два «Фіати», які використовуються для надання першої невідкладної допомоги та порятунку людей.

Як зауважив Президент, передана техніка була профінансована за рахунок центрального та обласного бюджетів, і буде використовуватись не лише на Рівненщині. Після вручення ключів від машин, Петро Порошенко разом із рятувальниками оглянули техніку.

Петро Порошенко висловив вдячність підрозділам ДСНС за постійну готовність та оперативні дії під час реагування на надзвичайні ситуації, за мужність, патріотизм та професіоналізм.

Того дня Президент побував ще й в селі Обарів Рівненського району, де відкрив новозбудоване приміщення дошкільного підрозділу Обарівського ліцею. Вітаючи малюків та їх батьків із відкриттям, Глава держави зазначив, що приміщення побудоване із застосуванням енергоефективних технологій, має яскравий, креативний зовнішній та внутрішній дизайн, багатофункціональний простір, тематичне оформлення у сучасній стилістиці. А ще підкреслив, що будівництво нового дитячого садка стало можливим завдяки реформам, зокрема, реформі децентралізації.

Після церемонії відкриття Петро Порошенко оглянув новозбудовані приміщення дошкільного навчального закладу. Зокрема, групи та музичну залу. Президент також поспілкувався із вихованцями садка та його працівниками.

На всіх заходах Петра Порошенка супроводжували голова обласної державної адміністрації Олексій Муляренко та голова обласної ради Олександр Данильчук.

Юлія ДАВИДЮК

На фото: під час перерізання символічної стрічки в Обарові; фото на пам’ять з рівненськими рятувальниками.

Вас можуть зацікавити такі матеріали