Тільки чверть мешканців області обрала сімейного лікаря

З понеділка стартувала кампанія з підписання договорів із сімейними лікарями. Поки що лише 25% мешканців області визначилися із вибором. Решта перебуває у роздумах. 

Вибір сімейного лікаря не залежить від місця реєстрації чи фактичного проживання пацієнта. Щоб підписати договір, дорослим потрібно звернутися у обраний вами медзаклад із паспортом, ідентифікаційним кодом, свідоцтвом про народження дитини, якщо договір  укладається для обслуговування дитини, вказати номер контактного телефону.

Треба звернутися у реєстратуру (без попередніх записів і талонів), назвати прізвище лікаря, з яким ви хочете укласти договір. Співробітник реєстратури чи інша уповноважена особа має заповнити договір, внести ваші дані в електронну базу системи E-Health і дасть вам копію договору для підпису і зберігання. З тієї миті ви маєте свого лікаря.

Не треба турбуватися, якщо ви раптом переїдете чи ваш лікар перестане вас влаштовувати, бо у будь-який час зможете підписати договір із іншим лікарем, а попередня декларація буде анульована.

Якщо ви поїхали у відрядження чи у відпустку, маєте право звертатися за меддопомогою звертатися в інші медзаклади, де вам зобов’язані надати необхідну допомогу.

Ліда ПОЛЬОВА

Вас можуть зацікавити такі матеріали