Книга – мудрість поколінь

Книга – друг і порадник. Вона зберігає у собі красу слова. Ернест Хемінгуей влучно дав назву одній зі своїх книжок «Свято, яке завжди з тобою».

Вже стало доброю традицією кожного року в Гощанській центральній бібліотеці для дітей проводити Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія», мета якого – підвищення рівня культурної компетентності у дітей через заохочення їх до систематичного читання.

Цього року з-поміж усіх бібліотек району, участь у конкурсі згодились прийняти найкращі та найактивніші користувачі публічно-шкільних бібліотек-філіалів. Серед них с. Дорогобуж, с. Синів, с. Воскодави, с. Симонів, с. Тучин, с. Франівка, с.Садове, с. Курозвани, с. Русивель.

Конкурсанти представили членам журі, свої улюблені твори різних авторів та жанрів. Також дітям провели пізнавальну розминку на знання грецької міфології, творчості та біографії українських, та зарубіжних письменників.

За рішенням журі перемогу здобули Ірина Лукащук, шестикласниця із Симонівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.» – ДНЗ та Вікторія Савонюк учениця 7-го класу Синівської ЗОШ І-ІІІст.

Переможці отримали грамоти, заохочувальні призи, а також можливість представити район на обласному конкурсі.

Ірина Олійник,

бібліотекар ІІ категорії Гощанської ЦРДБ

Вас можуть зацікавити такі матеріали