Пам’яті Олександра Сідлецького

Для свої колег по роботі він був мудрим, статечним, добрим керівником. До нього йшли за порадою, допомогою, просто отримати позитивний заряд для життя чи роботи. Його загальний трудовий стаж складає майже 60 років. Почав свою трудову біографію Олександр Станіславович Сідлецький механіком колгоспу «Прогрес» на своїй рідній Житомирщині. Та вже невдовзі потрапив на Рівненщину, працював викладачем училища механізації сільського господарства в Корці. І після служби у Радянській Армії його доля назавжди пов’язала з Рівненщиною. У рядках біографії: голова виконкому Володимирецької райради, заступник голови Рівненського облвиконкому, голова Ради Федерації профспілок області, перший заступник начальника Головного управління праці і соціального захисту населення ОДА. А з травня 2006 року працював головою обласної організації профспілки працівників лісового господарства. Його посада передбачає соціальний захист лісівників краю. Та не стільки посада, як все його єство було присвячене захисту прав працівників лісової галузі. Останні роки відзначаються ще й тим, що можновладці уже накинули оком на приватизацію лісів. І Олександр Станіславович став пліч-о-пліч зі своїми побратимами, аби не допустити розвалу лісівничої галузі. Ще недавно він особисто побував на багатьох зборах лісівників, де приймалися колективні договори. І серед інших важливих питань він наголошував на те, що не можна допустити, аби зажерливий капітал позбавив справжніх господарів лісів роботи, спільної державної власності. Маючи величезний управлінський досвід, патріотичну державну позиції, він горою стояв проти необдуманих рішень чи бажання позбавити віковічних прав лісівників бути господарями на своїх територіях, де вони садять, вирощують, доглядають ліс, примножують багатство держави і своїх колективів.

Нитка його життя обірвалася, коли він продовжував відстоювати права свої колег-лісівників у столиці. У Велику п’ятницю його відспівували у Римо-католицькому костелі, де Олександр Станіславович був прихожанином. І ксьондз наголосив на тому, що символічним є поховання Олександра Сідлецького у цей день, як і багато століть тому, коли настала смерть Ісуса Христа. Безперечно, Олександр Станіславович Сідлецький воскресне у нашій пам’яті. Як світла, добропорядна, щира, мудра людина і справжній ватажок профспілчан-лісівників.

Хай же йому земля буде пухом, а нам залишається його пам’ятати і нести прапор справедливості, який він передав у наші руки.

Щиро співчуваємо родині покійного і розділяємо тяжку втрату.

Апарат обласної галузевої профспілки

та голови профкомів

лісогосподарських підприємств

 

 

Колектив Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства глибоко сумує з приводу тяжкої втрати – смерті голови обкому профспілки працівників лісового господарства Олександра Станіславовича Сідлецького, досвідченого та компетентного фахівця своєї справи, людини великої енергії та щирого серця.

Упродовж 12 років на чолі обласної галузевої профспілки, він на всіх рівнях захищав і відстоював інтереси лісівників. Займаючи державницьку позицію, вболівав за долю лісового господарства України.

Людина світлого розуму, невичерпної енергії, стійкості, сили духу та любові до життя Олександр Станіславович був мудрим керівником, добрим порадником і вірним другом. Таким він збережеться в пам’яті тих, хто з ним працював, хто його знав.

Лісівники краю висловлюють щирі співчуття рідним і близьким покійного. Разом з вами у скорботі схиляємо голови перед світлою пам’яттю найріднішої людини.

Вас можуть зацікавити такі матеріали