Крали столітні дуби

Двоє жителів села Масевичі (Рокитнівський р-н) вирішили викрасти два дуби діаметром 92 см та 98 см, які росли у рекреаційному пункті «Хвилинка» в Немовицькому лісництві, що на Сарненщині.

Злодії не врахували, що лісова охорона пильно виконує свої обов’язки. На жаль, крадії встигли звалити два прадідівських велетні-дуби і порізати їх на колодки по 3,5 м завдовжки, а дві навіть повантажили на автомобіль ГАЗ-53.

Побачивши, що до них наближаються працівники державної лісової охорони, лісокради на авто без номерних знаків із завантаженими дубовими колодками почали втікати шляхом «Сарни – Рівне». Дорогою вони скидали дубові колоди і пошкодили автомобіль «Нива», що належить лісовій охороні. Втекти на вдалося, бо дорогу злодіям заблокували лісівники, яким на допомогу прийшла сарненська поліція. 

Затриманий автомобіль із двома дубовими колодками доправили на штрафмайданчик, а лісопорушників доставили до Сарненського відділу поліції. Злодіям доведеться сплатити 56,2 тис грн за завдані збитки, на них відкрите кримінальне провадження і перевіряється їх причетність й до інших резонансних крадіжок лісу на Рівненщині.

Ліда ПОЛЬОВА

Вас можуть зацікавити такі матеріали