Герої пішли у засвіти. Та земляки пам’ятатимуть їх вічно

У селі Курозвани у центрі села, поряд з пам’ятником загиблих у роки Великої Вітчизняної війни встановлено хрест із портретами та іменами Олега Тарасюка та Дмитра Козачонка. Вони загинули у зоні АТО. І саме в їхню честь та пам’ять таких же братів-воїнів, які пішли у засвіти за волю України організовано футбольний турнір. У західному дивізіоні серед 10 команд виступають і гощанські АТОвці. Нещодавно вони зіграли матч зі львів’янами і поступилися з рахунком 0:3. І ось минулої неділі гощанці приймали суперників на курозванівському футбольному полі. Перед матчем з короткими промовами виступили голова Гощанської організації ветеранів АТО Ігор Рудик, голова райдержадміністрації Юрій Ковальчук, голова Гощанської селищної ради Микола Панчук. Лейтмотив їхніх виступів – герої не вмирають. Вони поклали квіти до пам’ятної дошки та могил героїв. Запросили на турнір дружин Олега Тарасюка та Дмитра Козачонка – Ірину та Надію. Матч розпочався з хвилини мовчання. Футболісти на поле вийшли з місцевими школярами, які одягнули гарні українські вишиванки.

А сам матч завершився перемогою гощанців. І хоч рахунок відкрили львів’яни, господарям майданчика вдалося забити три м’ячі, пропустивши у свої лише два. По завершенню матчу відбулася дружня зустріч місцевої громади з футболістами, яка почастували спортсменів смачною рибальською юшкою та пловом.

Вл. інф.

На фото: хвилина мовчання в честь пам’яті героїв; серед глядачів Галина Василівна Тарасюк з внуками Веронікою та Іванкою.