Позитивних результатів буде ще більше

Профспілкова організація ДП «Рокитнівське лісове господарство», яку уже не одну каденцію очолює Тетяна Свідерська завжди знаходиться у центрі виробничого та громадського життя колективу. Чим живуть нині профспілки лісівників Рокитнівщини, запитуємо у її очільниці Тетяни Федорівни Свідерської.

– Всі наші профспілчани взяли активну участь у посадці лісу. Відзначили травневі свята – День Перемоги та День матері. Ми сформували колону під час святкової ходи по райцентру у цей великий день. Її очолили нинішній директор підприємства Анатолій Абрамчук та депутат обласної ради, багаторічний керівник колективу Анатолій Петрук. А напередодні ми привітали усіх ветеранів Великої Вітчизняної війни, воїнів-інтернаціоналістів та воїнів АТО. Їх у нас аж 33. Серед них – інваліди Великої Вітчизняної – Самійло Солоневич та Федот Місюкевич. Їм надали матеріальну допомогу по 2 тисячі гривень. Також отримали премії ветерани інших війн.

– Літо – пора відпусток. Вже вирішили, як будуть оздоровлюватися члени вашого колективу?

– Звичайно. Троє осіб у складі делегації рівненських лісівників побували в Угорщині та Австрії. Стільки ж поїдуть у Прибалтику та Швецію. Але основна кількість традиційно оздоровиться у Затоці. Сюди побажали поїхати 20 членів нашої профспілкової організації разом із дітьми. Ще 20 діток відпочинуть у профспілковому санаторії «Горинь».

– Це більше чи менше ніж торік?

– Це – близько 60% від кількості членів нашого колективу. Враховуючи реорганізацію держлісгоспу, в нас зменшилась кількість працюючих. Чимало з колишніх працівників стали підприємцями. Це відразу позначилось на зарплаті. Порівняно з минулорічним показником заробітки зросли більше, як у два рази. Адміністрація та профспілковий комітет працюють над тим, аби стимулювати людей до праці і не сумніваємось, що в нас будуть нові позитивні результати.

Андрій БАБІНЕЦЬ

На фото: Тетяна Свідерська

Вас можуть зацікавити такі матеріали