Проблеми допомагає вирішувати народний депутат

Минулого четверга народний депутат Василь Яніцький присвятив діяльності у своєму виборчому окрузі, зокрема в Рокитнівському районі. День склався таким чином, що народний обранець пожинав плоди своєї спільної співпраці з місцевою владою, а також вивчав нові можливості щось допомогти краянам. Після короткої наради в райдержадміністрації, де народний депутат ознайомився із ситуацією в краї, і проблемами, які слід вирішити Василь Яніцький разом з депутатами облради Анатолієм Петруком та Віктором Охремчуком, головою райдержадміністрації Миколою Кушнірем, іншими працівниками РДА відвідали місцеву гімназію. У цьому році закладу виповнюється 20 років з дня його створення. Очільник гімназії Галина Бойко мала чим відзвітуватися перед високими гостями.

– За 20 років випущено чимало учнів, які в подальшому добилися успіхів. Наших випускників нині знають не лише в Україні, а й в Європі. Зі стін гімназії вийшло 184 медалісти. Лише торік 24 наші вихованці стали переможцями обласних олімпіад.

Грамоту Верховної Ради України отримує з рук народного депутата секретар Томашгородської селищної ради Галина Вежичанін.

Високу оцінку діяльності закладу дали голова РДА Микола Кушнір, депутати облради Анатолій Петрук та Віктор Охремчук. А Василь Яніцький нагадав, що по програмі соціально-економічного розвитку освітня галузь Рокитнівщини отримала торік більше 900 тис гривень. Як керівник Благодійного фонду «Наш край» Василь Яніцький кожного року нагороджує обдарованих дітей своїми преміями. А гімназії було презентовано 10 нових комп’ютерів для учнів і 1 для вчителя. Попередні комп’ютери придбані 15 років тому і уже не відповідають нинішнім вимогам.

Триває будівництво футбольного майданчика.

Відвідав Василь Яніцький й інші освітні заклади Рокитного. Особливо його цікавило, як іде будівництво футбольного майданчика зі штучним покриттям. Побував у музичній школі, де навчається понад 600 обдарованих дітей. Для цього закладу також виділялись кошти для встановлення внутрішніх вбиралень.

Ось на таких тренажерах сьогодні всі мають можливість займатися у смт Томашгород.

Далі шлях народного депутата проліг до Томашгорода. Натериторії місцевої школи-ліцею звели будівельний майданчик з тренажерами. Придбати їх також допоміг народний депутат і віднедавна всі бажаючі, а не тільки школярі, мають можливість тут займатися.

Василь Петрович зустрівся з головою селищної ради Віктором Аксьоновим, сільським головою Томашгорода Валерієм Яскевичем, директорами Томашгородської школи-ліцею Олександром Притом, Єльнівського НВК Ігорем Опанасовичем, підприємцями Іваном Дідоком та Євгенієм Ковалем. Вони розповіли про проблеми їхніх населених пунктів, зокрема про транспортне сполучення та бездоріжжя. Василь Яніцький зафіксував для себе ці проблеми і порадившись з головою РДА Миколою Кушнірем, прийняв відповідні рішення як з цими проблемами справитись.

Зустріч у Рокитнівській гімназії.

А в Рокитнівському будинку культури уже чекали учасники свята до Дня матері. Вітаючи жінок і всіх учасників дійства, ВЯ сказав:

– Це свято народилося від безмежної любові до тих, хто дав нам життя, хто нас виховує і віддається повністю для нашого благополуччя. Ми вдячні всім матерям за глибоку і сильну молитву, яка допомагає нам у житті.

Нагороду від очільника району Миколи Кушніра отримала багатодітна мати Марія Ковалевич, яка народила 15 дітей.

Він вручив Грамоту Верховної Ради У секретарю Томашгородської селищної ради Галині Вежичанін, грамоту Міністерства культури України директору Рокитнівської музичної школи Олександрі Рудницькій, іменний годинник Сновидовицькому сільському голові Надії Василевич. Разом з головою райдержадміністрації Миколою Кушнірем вручили грамоти, подарунки та квіти мамі героя АТО Тетяні Озеремчук та багатодітним матерям.

А вже підвечір у ДНЗ №2 «Струмочок» чекали народного депутата та місцевих посадовців співробітники закладу та його директор Катерина Колесник. 38 років тому побудований цей дитсадок і нині він потребує заміни даху та котельні з газового на твердопаливне опалення, утеплення приміщення. Василь Яніцький сказав, що сприятиме насамперед виділенню коштів та перекриття даху.

День добігав до кінця. І всі, хто супроводжував Василя Яніцького побачили якою динамічною є діяльність народного обранця. Підбиваючи підсумки робочого дня він сказав:

– Ніхто не знає, хто буде представляти парламент від нашого краю завтра. Однак нині це моя місія. Це край моїх батьків, тут я народився і все робитиму, що в моїх силах, аби допомагати своїм землякам.

Андрій БАБІНЕЦЬ

Вас можуть зацікавити такі матеріали