У Рівному особливі спортсмени змагалися за Кубок області з пауерліфтингу

З 19 по 20 травня Рівному в приміщенні регіонального центру «Інваспорт» проходив Відкритий Кубок Рівненської області з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату (ОРА) та з вадами зору, пам’яті ЗТУ Бориса Родзяка. Участь у змаганнях взяли 69 спортсменів з Волинської, Чернігівської областей, Сарненського, Березнівського, Млинівського, Зарічненського, Корецького районів та Рівного.

Під час урочистого відкриття змагань начальник Рівненського регіонального центру «Інваспорт» Андрій Демчук вручив посвідчення кандидата у майстри спорту з пауерліфтингу спортсменам Олександру Багнюку та Олексію Іванову (ураження ОРА), Дмитру Мурдзі та Валерію Ландику (вади зору), посвідчення 1 розряду спортсменам Дар’ї Кобилинській та Юрію Ковальчуку (ураження ОРА).

Переможцями серед спортсменів з вадами зору серед жінок стали: до 48 кг – МСУ Ольга Каплун, до 52 кг – ЗМСУ Ольга Чайковська, до 56 кг – ЗМСУ Галина Галінська, до 75 кг – МСУ Світлана Коробкова, до 82,5 кг – МСУ Ніна Асєєва. Всі жінки представники Рівного.

Серед чоловіків перемогу здобули рівняни: до 56 кг 1 місце – МСУ Віктор Прудніченков, до 60 кг – МСУ Руслан Головатчик, до 67,5 кг – Павло Корнєєв, до 75 кг – ЗМСУ Куров Роман, до 82,5 кг 1 місце – МСУ Андрій Миронець, до 90 кг – МСУ Анатолій Дерманський, понад 125 кг – Валерій Ландик. Та у категорії до 100 кг  представник Сарненського району – МСУ Петро Шепель.

Серед спортсменів з ураженнями ОРА серед жінок перемогу здобули рівнянки: до 41 кг – Дар’я Кобилинська, до 61 кг – Марина Самчик, до 67 кг – Діана Сульжук, до 73 кг – Гаврилюк Галина. Та представниця Волинської області Ніна Скулінець (до 55 кг).

Серед чоловіків кращими виявилися рівняни: до 49 кг – Дмитро Сінчук, до 54 кг – Володимир Матчук, до 72 кг – Юрій Ковальчук, до 88 кг – Сергій Кожушко, до 107 кг – Андрій Сікальський, понад 107 кг – МСУ Олександр Багнюк. Серед представників Сарненського району: до 59 кг – МСУ Сергій Шутак, до 65 кг – Вадим Усачик, до 80 кг – Михайло Наливайко. Та представник Березнівського району – Микола Клімов (до 97 кг).

Переможці та призери змагань були нагородженні грамотами та медалями.

Вас можуть зацікавити такі матеріали