Історія футболу – у дотепному слові

У видавництві «Волинські обереги» побачила світ нова книга сміхового префекта журналу «Перець»  та позаштатного кореспондента газети «Вільне слово», лауреата літературної премії імені Остапа Вишні, номінанта літературної премії імені Степана Руданського Юрія Берези «Ми – у грі!», присвячена історії українського та світового футболу. У ній крізь призму найсвіжіших чемпіонату світу та двох чемпіонатів Європи автор намагався розповісти про найпривабливішу гру засобом дотепного слова. Вміщені й віршовані футболізми та коментаторські шедеври.

Харківський сміхотворець Микола Возіянов сказав з нагоди цієї події коротко: «Вітаю!». А його молодший колега  Василь Титечко  додав: «Вітаю, Юрію Павловичу! Хай Ваша книга усім полюбиться, як сама гра у футбол! Хай влучає у читацькі ворота і ніколи не потрапляє у офсайд!».

Книгу ілюстровано роботою відомого українського карикатуриста Олександра Монастирського. Кому це цікаво – готуйтеся до презентації. Сподіваємося, що футбольні вболівальники не залишаться осторонь.

Віталій ВЛАСЮК,

директор видавництва «Волинські обереги»

Вас можуть зацікавити такі матеріали