Василь Яніцький: «Ми боролися за цю дорогу»

16 травня  Комітет Верховної Ради України з питань бюджету погодив перелік доріг, які продовжать будувати за кошти від «митного експерименту». А це 154 млн грн, які лишились на рахунках з минулого року і досі не використані. Тепер є можливість розпочати фінансування пріоритетних об’єктів. До таких включено і відрізок на автомобільній дорозі Прикладники-Зарічне-Дубровиця.

– Цю дорогу чекає весь Зарічненський район та й усе Полісся, – каже народний депутат України Василь Яніцький. – До того ж, вона – державного значення,  сполучає нас із сусідньою Білоруссю. Отож, справа честі взятися саме за неї. Адже вона забезпечить збільшення транзитних перевезень, покращить сполучення з іншими дорогами міжнародного, національного та регіонального значень у області. Ми боролися за неї, «пробивали» цей проект, лобіювали включення цієї дороги до переліку об’єктів будівництва та капітального ремонту. Переконливим аргументом  для   облдержадміністрації став той факт, що близько 35 % надходжень  коштів на «митний експеримент» дає саме Рівненська АЕС, тому й кошти слід спрямувати на Полісся. І я вдячний, що мене зрозуміли й підтримали. Я також  вів перемовини з цього питання з головою Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Андрієм Павелко, заручився підтримкою членів цього комітету. Результат є: нам виділили 80 млн грн на ремонт ділянки протяжністю 9,2 км.

Як повідомив начальник Служби автомобільних доріг  області Петро Удовиченко, кошти у  сумі майже 54 млн грн на ремонт дороги вже поступили. Решту  очікуватимуть від перевиконання надходжень від «митного експерименту».

– Вже маємо підрядника для виконання цих робіт. Це ТОВ «ВВ Монтаж» із Черкас, – сказав  Петро Вікторович. – Добре, що вони мають власний асфальтовий завод у Моквині Березнівського району.  Наразі ведуться підготовчі роботи, тож у першій декаді червня розпочнемо ремонт. Хочу відзначити старання й внесок Василя Яніцького в цю справу. Фактично, він зрушив її з місця, заручився підтримкою голови ОДА та бюджетного комітету Верховної Ради.

Оксана СЛОБОДЗЯН

Вас можуть зацікавити такі матеріали