«Ми горді, краю сарненський тобою»

Урочистим молебнем у храмах Сарного на другий день Трійці уже традиційно розпочалось святкування чергової річниці міста. Свято наповнене цікавими та важливими заходами: спортивними змаганнями, виступами дитячих колективів району на території історико-етнографічного музею, розважально-ігрова програма з аніматорами, гала-концерт і нагородження переможців усіх конкурсів. Це – грандіозне дійство стало справжнім святковим подарунком для сарнівчан та його гостей.

Рідні Сарни – місто мрій і сподівань урочисто привітала з днем народження міський голова Світлана Усик, підтвердивши, що сарненчани – одна сім’я і щиро подякувала дорослим та малим за їх працю, активну діяльність, вагомі здобутки та неоцінений вклад в розвиток міста.

А далі вшанували героїчних воїнів АТО, столітнього мешканця міста, учасника бойових дій Другої світової війни Костянтина Васильовича Перестороніна, кращих сарненчан, яких рекомендовано занести на Дошку пошани. Відбулося нагородження в номінаціях «Гордість міста», «За кращий благоустрій», номінантів Всеукраїнських конкурсів та спортивних змагань, вручення грошових премій та призначення стипендій. Зокрема, серед нагороджених був чемпіон світу з пауерліфтингу Роман Набухотний, уславлений тренер Володимир Царков. Іменний годинник від голови облради Олександра Данильчука заслужено отримала міський голова Світлана Усик. А ще одна гостя, заступник голови облдержадміністрації Світлана Богатирчук-Кривко побажала всіляких гараздів сарненчанам, яких нині мешкає у місті майже 30 тисяч.

Виступ малюків ДНЗ № 8 «Веселка» став справжньою втіхою для батьків та всіх учасників дійства. Злітали в небо повітряні кульки – червоні сердечка, гарячі оплески лунали в адресу неперевершених артистів – Валерії Заболотної, танцювального колективу «Журавка», гурту «Спалах» і неповторної 9-тирічної Дарії Бугайчук, гурту зі Львова «ДикоBrass». Гарячими оплесками зустрічали кожен номер з яким виступив народний артист України Степан Гіга та його гурт. А навколишня територія наповнилась неймовірною смакотою від заводу торгової марки «Скиба». Вражали око дивовижні вироби народних умільців.

«Ми горді, краю сарненський, тобою» – бриніло у кожному серці. Тож добра всім, дорогі земляки, процвітання, щастя та миру.

Валентина ПЕТРЕНКО, сарненчанка

Вас можуть зацікавити такі матеріали