Отримали заслужені нагороди

Щирі дитячі усмішки, бурхливі оплески, радісний сміх, море квітів, безліч привітань, теплі обійми, світлі погляди наставників, гордих за успіхи своїх вихованців, розчулені, повні любові очі батьків, сльози радості бабусь та дідусів, задоволений вигляд «іменинників», повні цікавості й дитячої «білої» заздрості обличчя малечі…

Такою була атмосфера свята вшанування обдарованих дітей «Надія Колківського НВК – 2018», яке нещодавно відбулося у будинку культури села Колки Дубровицького району.

Гарний захід, потрібний дітям. Адже їм обов’язково треба знати, що ми, дорослі, зацікавлені в їх успіхах. Наше майбутнє творитимуть саме вони. Необдарованих дітей в природі не буває. В кожну душу Господь вдихнув талант, його побачать наставники, допоможуть розкрити – і завтра буде їх зоряний час. І для цього не потрібно бути генієм у математиці чи фізиці, бо хтось із них стане геніальним дизайнером одягу, неперевершеним кухарем, хазяйновитим хліборобом, вмілим будівельником. І усі ми разом зробимо Україну процвітаючою державою. Усіх учнів, що були відзначені в цей день годі й перелічити. Та от про Годунко Марію, ученицю 11 класу, маю сказати. Ця талановита дівчина зайняла І місце в обласній олімпіаді з правознавства та стала учасником Всеукраїнського туру, а також виборола ІІ місце в обласній олімпіаді з історії та ІІІ місце в обласній олімпіаді з української мови. Вона ввійшла до трійки найуспішніших учнів Дубровицького району. Допоміг їй дістатися олімпу вчитель Олександр Степанюк.

Колківська школа багато років входить до п’ятірки найкращих освітніх закладів району за результатами районних, обласних, всеукраїнських олімпіад. Тут навчається 249 учнів. Навчаються в старенькій школі, розміщеній в окремих невеличких корпусах. Це не стало на заваді успішній роботі школи. Тут не шукають причин, тут вишукують можливості. 31 учень школи стали переможцями районних предметних олімпіад та конкурсів, 2 – обласних, 1 – всеукраїнського. Усі вони отримали грамоти та сертифікат на грошові премії. Близько 40 учнів відзначилися у спортивних та творчих змаганнях районного та обласного рівня. Вони отримали подарунки й подяки. З рук директора школи Петра Покидька нагороди отримали й батьки талановитих дітей, адже їх вклад у розвиток та виховання дітей важко переоцінити.

За всім цим стоїть щоденна напружена праця творчого педагогічного колективу, очолюваного талановитим директором .

У цей день діток вітали голова районної ради Микола Кухарець, сільський голова Петро Яцута, завідуюча методичним кабінетом управління освіти Тетяна Таборовець, пресвітер Церкви християн віри євангельської Василь Хомич.

Отримала школа й подарунок від народного депутата України Василя Яніцького – плазмовий телевізор та ноутбук. А спонсором свята став депутат Рівненської обласної ради, начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Віталій Сухович.

Оксана СЛОБОДЗЯН

Вас можуть зацікавити такі матеріали