Жінка-весна

Щоразу, а це десятки років поспіль, перечитуючи районну газету «Новини Рокитнівщини», шукаю статті нашої журналістки – Валентини Кириловець. Вони неймовірно зворушливі, чуттєві, об’єктивні, цікаві, захоплюючі, глибоко моральні. Тобто, стиль притаманний саме Валентині Яківні, і який вигідно вирізняє її з-поміж когорти місцевих журналістів.

Прочитавши чергову статтю про людину, відому, або не дуже, дивуюся скільки ж це потрібно знань, умінь, терпіння, любові, толерантності, добра, щирості, щоб зуміти розгледіти у кожній, окремо взятій людині, а їх у неї, мабуть, сотні, ті риси характеру, котрі саме її ідентифікують, як непересічну особистість, або носія народної мудрості та місцевого етносу, чи талановитого професіонала своєї справи.

Тому і матеріали, написані Валентиною Яківною неординарні й цікаві, легко й із задоволенням читаються.

Я завжди радію, нехай і коротким, зустрічам із нею, щирому спілкуванню. Вона переповнена світлою життєвою енергією і охоче ділиться нею з оточуючими. Вона є щирою вірянкою, турботливою матір’ю, вмілою господинею, талановитим дипломатом, милосердною людиною.

А яка вона вишукана, стильна, красива жінка! Жінка-весна!

Давно закохана в поезію Ліни Костенко і може декламувати безліч її віршів без записника!

Мрійлива, щира, творча, привітна. Завжди випромінює тепло, просто, сонячна жінка!

Спілкуючись з Валентиною Яківною ніколи не відчуваєш себе спустошеною, лише чуєш, як енергія наповнює тебе і позитивні емоції переповнюють душу. Дивуюся, що в теперішньому, такому прагматичному світі, є саме такі люди, котрі дарують надію, віру і любов! Вона, як та весна, будить у душі усе найкраще, що є у нас!

Від щирої душі вітаю, нашу Валентину Яківну, і усіх представників 4-ої влади, з професійним святом! Бажаю нових звершень, щастя в особистому житті, оптимізму, віри!

І, дай Боже, щоб Валентина Яківна завжди могла сказати: «Я – щаслива жінка!»

З повагою, Ніна Поляк

смт Томашгород, Рокитнівський район

Вас можуть зацікавити такі матеріали