«Олімпійське літо» прийшло на Рівненщину

Фізкультурно-оздоровчі заходи в літній канікулярний період «Олімпійське літо» розпочали свою ходу пришкільними та дитячими санаторно-оздоровчими таборами області. Як і минулого року, заходи стартували в Костополі. З нагоди Міжнародного дня захисту дітей на майдані Грушевського зібралися шість команд пришкільних таборів щоб позмагатися у спортивних естафетах.

Працівники КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради традиційно запропонували для учасників спортивну програму. Тож юнаки та дівчата охоче та завзято демонстрували свої навички вправлятися зі спортивним інвентарем. Безперечно, не всі мали змогу приходити до фінішу лише переможцями. Проте, всі вони долучилися до ідей олімпійського руху та отримали позитивний заряд емоцій.

Під час проходження естафет команди відчутно підтримували вболівальники, які організувалися із учнів та педагогів. Одним словом, на імпровізованому спортивному майданчику панувало активне дозвілля та веселий дитячий сміх.

Після закінчення змагань, визначилися переможець та призери заходу. Чемпіонами стала команда пришкільного табору ЗОШ № 6. Друге місце посіла команда ЗОШ № 5. Учні ЗОШ № 2 здобули третє місце.

Переможці та призери командних змагань нагороджені медалями та дипломами КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» облради та призами відділення НОК України в області.

Дітлахи протягом канікул зможуть повною мірою насолодитися миттєвостями спортивного суперництва.

Вас можуть зацікавити такі матеріали