Острог відзначив 918 річницю

У неділю, 3 червня, спортивно з веселою музикою, запальними танцями та неочікуваними подарунками острожани відзначили День народження свого міста.

Зранку в храмах міста відбувались святкові Богослужіння, відправлені подячні молебні за здоров’я та благополуччя територіальної громади Острога. Також лунала молитва за місто у нещодавно освяченому Свято-Миколаївському храмі, який упродовж 20 років небайдужі острожани спільно відбудовували.

Продовжився день спортивно – із ранкової загальноміської розминки та легкоатлетичного пробігу. Окрім того, у місті відбувались змагання за першість Острозького району з футболу та відкритий чемпіонат з пляжного волейболу на побудованому за підтримки міста-побратима Берунь в минулому році спортивно-ігровому комплексі «Веселий дворик».

Цьогоріч за участі представників іноземних делегацій: Крістіана Джесіца, бурмістра Беруня, Павела Вежбіцкого, керівника осередку мусіру в Сандомирі, та мера Острога Олександра Шикера було відкрито табличку-вказівник з визначенням відстані до міст-побратимів Острога.

Уся святкова неділя була сповнена приємних сюрпризів. Ще напередодні встановили у центрі міста оновлену фотозону «Ostroh» – подаровану Олександром Корнійчуком. Під час святкувань усі охочі мали змогу сфотографуватися біля святкового банера від Віталія Ундіра. Та не менш приємним і неочікуваним став подарунок від народного депутата України Юрія Вознюка. Він вручив меру міста подарунковий сертифікат на придбання й встановлення дитячого спортивного комплексу.

Чудова атмосфера свята панувала впродовж усього дня. Вже традиційно пройшла святкова загальноміська хода на чолі з Князем Острозьким, яка символізувала єднання сучасного міста із його славетним минулим. Також, цілий день для містян та гостей міста звучала музика просто неба, відбувся запальний марафон «Танцюють всі», дитячі ігри, лунали жарти КВК команди НаУОА, виступи місцевих гуртів. Ще одним приємним подарунком для острожан стало музичне привітання від фіналіста 8-го сезону «Голосу Країни» Дмитро Самко. Це було чудове свято пронизане любов’ю до древнього міста.

Інна СОБКО

Вас можуть зацікавити такі матеріали