Нові мотоцикли – старшим майстрам

ДП «Соснівське лісове господарство» є одним з найпотужніших підприємств галузі на Рівненщині. З року в рік воно посідає чільні місця у трудовому суперництві серед колективів лісівників області. Так, за підсумками роботи у І кварталі 2018 року соснівчани вибороли почесне друге місце.

У цьому передовому колективі, який нині очолює молодий директор Олександр Прохор, постійно запроваджуються новітні сучасні методи ведення лісового господарства, ефективні технології вирощування лісу та догляду за ними. Працівники підприємства користуються різними технічними засобами. Нещодавно його керівництво закупило сім потужних мотоциклів для старших майстрів лісництв.

– Цей надійний і зручний транспорт ми придбали для поліпшення охорони лісу від пожеж, незаконних рубок і сприяння електронному обліку, – розповідає головний лісничий господарства Олег Банацький. – З допомогою мотоциклів наші працівники зможуть оперативно добиратись  до потрібних місць у лісових масивах, адже наше підприємство протягом останніх років проклало тут чимало кілометрів хороших доріг.

За словами головного лісничого в липні буде закуплено для старших майстрів ще сім нових мотоциклів, щоб укомплектувати ними усі лісництва.

А якщо будуть кошти, то в майбутньому, забезпечимо цією технікою й майстрів-лісників.

В урочистій обстановці директор ДП «Соснівське лісове господарство» Олександр Прохор та головний лісничий підприємства Олег Банацький передали своїм колегам нові сучасні мотоцикли.

Павло РАЧОК

Вас можуть зацікавити такі матеріали