Літні активності знову об’єднують дітей

Нещодавно в селі Жобрин Рівненського району, на базі готельно-оздоровчого комплексу «Друзі», відбулися змагання у рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів для дітей в літній канікулярний період та заходи в оздоровчих таборах «Олімпійське літо». Цього разу учасниками були діти, які відпочивають в Православному дитячо-юнацькому таборі «Духовна перлина – 2018». Організатори з комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обради підготували для них унікальну спортивну програму.
Цього разу учасників не ділили на команди, а запропонували їм визначити найсильніших індивідуальних спортсменів. Оскільки кожен тут відповідав тільки за особистий результат, то й ціна помилки була значно вищою
Зрештою переможці були визначені. Перші місця зуміли вибороти Віталій Кушнерук (конкурс «Кільця»), Регіна Найдич (конкурс «Гімнастичний»), Ангеліна Бондарчук (конкурс «Скакалка») та Дмитро Казко (конкурс «Дартс»). Після закінчення усіх спортивних змагань настав час і для урочистого нагородження. Кожен юний тріумфатор отримав свої заслужені дипломи та сувеніри від Відділення Національного олімпійського комітету України в області.

Прес-служба «Спорт для всіх»

Вас можуть зацікавити такі матеріали