Фестиваль «Рівненські пироги» зібрав найкращих майстрів області

Минулої неділі у Рівному відбувся фестиваль майстер-класів «Рівненські пироги». Організували його депутати Рівненської міськради Любов Романюк та Олександр Нестерук.
В одному місці зібрались найкращі майстри області, аби провести безкоштовні майстер-класи для рівнян на будь-який смак: гончарство, виготовлення свічок, ткацтво, малювання, різні техніки плетіння, кулінарія тощо. А ще смажили шашлики, запікали рибу, картоплю з печерицями. Пасічники демонстрували сорти меду та проводили майстер-клас з викачування меду.

Для дітей організували художні майстер-класи, демонстрували свої рукотворні вироби народні майстри. Та чи найцікавіше було біля головної сцени, де відбувався концерт, який вів Руслан Алексіюк. Виступали відомі рівненські виконавці, як Леонід Репета, Сашко Невже, фольклорні виконавці. І коли доросла публіка споглядала на те, що діється на авансцені, сидячи на лавках, то дітвора завзято лазила по верхах. Адже в парку все добре обладнано для ходіння по канатних драбинах та скелелазіння.
Кошти від продажу страв йдуть на лікування Рустама Азара. Долучитись до збору коштів можуть усі небайдужі.

Картка «Приватбанк» 4149629390066348 Фарзалієв Азар (тато) на лікування дитини

Женя Зубчик

Вас можуть зацікавити такі матеріали