В області запрацювала «Основа»

У день Конституції лідер Рівненської обласної організації політичної партії «Основа» Валентин Кирилюк привітав рівнян зі святом та ініціював відкритий діалог із громадянами. Отримати відповіді на питання щодо курсу партії можна було на майдані Незалежності у Рівному. Йшлося про порозуміння та злагоджену роботу усіх гілок влади. Валентин Кирилюк представив «Лінію компромісу» і зазначив, що «Основа» прямує до парламентської держави.

«Нас турбує ситуація, що склалася у державі. Попри виражені кризові явища та необхідність злагодженої роботи у напрямку однієї мети, між гілками влади не існує спільних рухів та єдиного бачення. Ми прагнемо компромісу та парламентської держави», – зазначив очільник Рівненської організації партії «Основа». – Зміни у цьому напрямку допоможуть країні інтенсивно рухатися вперед і досягати запланованих нами результатів».

Нагадаємо, що одним з ключовим пунктів «Програми стрімкого розвитку» партії є створення 2 мільйонів робочих місць в Україні. Досягти цього планується шляхом виділення безвідсоткових кредитів на відновлення виробництва та довгострокових дешевих кредитів для їх розширення та запровадження інновацій. «Ще п’ять років назад на Рівненщині було декілька підприємств, які намагалися запроваджувати інновації, зараз це лише одне підприємство, – констатує Валентин Кирилюк, – Ми хочемо дати інструменти в руки не тільки звичайним громадянам, ми хочемо дати необхідний інструментарій для підприємств. Це буде якісним стартом для того, щоби країна нарешті запрацювала».

Юлія НЕСТЕРЕНКО

Вас можуть зацікавити такі матеріали