Робота, що стала хобі

Коли спостерігаєш за роботою тендітних рук цієї жінки, складається враження, що вона працює не за швейною машиною чи оверлоком, а грає на роялі. І не думайте, що моє порівняння є перебільшенням, позаяк відома далеко за межами Гощі майстриня-швачка Віра Лелюх і справді творить дива у своєму ательє «Ярема», яке швидше є мистецькою майстернею.

Вам терміново потрібно оновити гардероб? Кравчиня Віра Лелюх виконає ваше замовлення: пошиє вишукану сукню, модний костюм чи сорочку. Хочете змінити інтер’єр у власному помешканні? Теж не проблема. Пошиті майстринею гардини, штори й тюлі стануть окрасою вашої квартири, будинку. Ви не можете розлучитися з якоюсь річчю із власного гардеробу, але боїтеся, що вона вже вийшла з моди? Довіртесь пані Вірі й вона перешиє її, додавши сучасного шарму, та ще й так, що вам заздритимуть усі подруги.

Доводилося Вірі Степанівні шити й весільні сукні, і вишиті сорочки. Дуже багато мешканців нашого краю вже скористалися послугами ательє з пошиття й ремонту одягу Віри Лелюх, і всі вони дякували майстрині за якісну та вчасно виконану роботу. Буває, що на знак подяки й квіти дарують, а це вже, погодьтеся, свідчить, що клієнти дякують від душі.

Власне, пані Віра працює не сама. Разом із нею свій талант в улюблене діло вкладає і її подруга-колега Валентина Драганчук. І тут тішиться душа, коли спостерігаєш за роботою майстрині. Ніби не сорочку шиє, а чарує за допомогою швейної машини. І віриться, що зшита чи полагоджена річ обов’язково змінить на ліпше долю людини.

Також в ательє «Ярема» можна широкий вибір кравецьких додатків. А якщо  вам потрібна ковдра, щоб зігрівала найхолоднішої ночі, подушка, на якій би вас відвідували тільки райдужні сни, то й ці речі тут можна недорого придбати.

Чи не кожні півгодини хтось заходить в ательє «Ярема». Одному клієнту потрібно штани підкласти, ще комусь – пошити нову сукню чи вишукані гардини. Вислухавши людину, майстрині беруться за роботу. Не мине багато часу, як замовлення буде виконано. Найвибагливіший залишиться задоволеним і неодмінно завітає сюди ще не раз – уже з іншими замовленнями. А все тому, що й власниця ательє Віра Лелюх, і її колега-подруга Валентина Драганчук вкладають в улюблену працю часточки своїх світлих душ. Дівчата, не приховуючи того, що їхня праця важка, радять й іншим навчатися цієї професії та нести людям радість і затишок. Тим паче, що ремонт і пошиття одягу завжди користуються попитом, а, отже, ті, що досконало володіють цим фахом, ніколи не залишаться без роботи. Роботи, яка із часом неодмінно переросте в хобі.     

Олександр ФОРМАНЧУК

Вас можуть зацікавити такі матеріали