Музика на полотні

Є у Радивилові господа, де все просто потопає у квітах. Це – подвір’я вишивальниці Галини Гаврилівни Мирної.  Пані Галина у минулому – талановитий педагог із великим стажем.

Народилася Галина Мирна на Київщині, а радивилівчанкою стала після того, як її скерували сюди на роботу. Талант до вишивання проявився ще у дитинстві, коли тоді ще Галинці виповнилося  п’ять  років і мама почала вчити її цьому особливому жіночому мистецтву.

Протягом життя з-під чарівної голки пані Галини вийшло безліч вишиванок: жіночі та чоловічі сорочки, рушники, серветки, скатертини, ікони. А її картини – справжній витвір мистецтва!

А ще майстриня в’яже – плете тонке, як павутинка, мереживо серветок. І всі ці шедеври носять у собі тепло рук та безмежну любов жінки, адже всі вони створені з душею, з насолодою!

Та, все ж, справжньою любов’ю Галини Гаврилівни, її  життям, її піснею та відпочинком для душі є вишивання.

Нещодавно у Радивилівській міській бібліотеці відбулася виставка майстрині, представлена 14 картинами, 4 рушниками, 2 скатертинами та серветками. Цими роботами не можливо не захоплюватися. Адже ці рукотворні дива існують лише в єдиному варіанті. На відкриття виставки пані Галина прийшла в  вишуканій блузі, яку сама вишила довгими зимовими вечорами.

З роками вишивати Галині Гаврилівні стає все важче, підводить зір. Але улюблене заняття вона не покидає. Каже, що доки руки зможуть тримати голку, не зрадить цій справі.

Лариса РУКІНОВА

Вас можуть зацікавити такі матеріали