Ветеранський семінар у Корці

Минулого четверга на базі Корецької ветеранської організації відбувся виїзний семінар голів районних (міськрайонних, міських) рад ветеранів України. Такої уваги, за часів незалежності нашої держави Корець удостоївся вперше. На в’їзді в місто, біля монумента партизанської слави гостей з почестями хлібом-сіллю зустрічали представники місцевої влади в особах Віктора Дулюка, Олександра Сухого, Людмили Дмитрук, Віктора Мінчука, Івана Маркевича, голови ветеранської організації Володимира Шевченка,  громадкості.

В знак вдячності загиблим в роки Великої Вітчизняної війни до підніжжя монументу учасники поклали квіти. Роботу семінару розпочав у малому залі засідань райдержадміністрації голова обласної організації ветеранів Олександр Ковальчук (на фото). Після нього слово надали ветеранському голові Кореччини Володимиру Шевченку. Він коротко ознайомив присутніх з історією та завданням організацієї наголосив, що вона була створена тридцять років тому, а він є третім її головою. Попередниками були шановні в краї – Дем’ян Петрович Вознюк та Микола Тимофійович Євтушенко. Учасники форуму вшанували їх світлу пам’ять хвилиною мовчання. Далі піднімались і обговорювались наболіли ветеранські питання. По деяких із них відбувалися гарячі дискусії. Вичерпну відповідь по них надавали головний спеціаліст державної служби України у справах ветеранів і учасників АТО в Рівненській області Іван Тижук, заступник директора, начальник управління соціальних виплат та пільг департаменту соціального захисту населення Рівненської ОДА Світлана Косянчук.

Підчас заходу його учасники щиро і тепло привітали імениників-ювілярів із 90-річчям та з нагородженням Почесною грамотою Верховної Ради України свого колегу Івана Сацюка та із 70-річчям Віру Шарлай. Того ж дня ветерани відвідали визначні місця старовинного Корця, що дихає історією, славиться легендами гостинністю, талановитими людьми. Зокрема вони побували у Свято-Троїцькому жіночому монастирі та історико-краєзнавчому музеї.

Андрій ПАВЛОВСЬКИЙ

Вас можуть зацікавити такі матеріали