Не тримайте вдома штучних квітів

Що й казати, українці дуже марновірні. Вони поплюють через ліве плече, коли їм дорогу перейде чорний кіт, чи повернувшись за забутою річчю додому, обов’язково подивляться у дзеркало, щоб не зурочити успіх зустрічі чи подорожі. Кожна людина сама вирішує, вірити йому в народні забобони чи ні. Але, пам’ятайте, що вони не виникли із нізвідки. Прикмети – це джерело мудрості наших предків, яка передається з покоління в покоління. Ніби й смішно, але кажуть, що…

* Ножі, залишені на столі на ніч, акумулюють негативну енергію і притягують нечисть, яка, отримуючи енергетичне підживлення від цього ножа, надовго залишається у будинку, порушуючи сон, спокій і затишок домочадців.

* Старі зношені капці або інше старе взуття потрібно викидати, бо воно притягує до їх власника пристріт і наклепи.

* Посуд із тріщинами втрачає енергетичну цілісність. Їсти чи пити з такого посуду – тільки собі шкодити.

* Штучні квіти у будинку: з воску – до смерті родича, з тканини – до хвороби після незначних сварок; з пір’я (пухнасті) – до нещасного випадку; з пластмаси – до грошових збитків. Не варто тримати у вазі сухі «качалочки» комишу. Дуже часто вони провіщають довгу серйозну хворобу зі смертельними наслідками. Раптово засохлі живі квіти – до розлуки з коханою людиною.

* Подарунки, що не припали до душі і яких ви не позбулися, принесуть нещастя.

* Картини, естампи із зображенням чогось неприємного для вашого погляду порушують душевний спокій, заважають духовному вдосконаленню, послаблюють пам’ять.

* Скульптура собаки або лева, що сидять на задніх лапах і з відкритою пащею, притягує до себе нечисту силу та позбавляє людину інтуїції.

* Будь-яке зображення риб у помешканні робить вас вразливими, а також притягує до дому злодіїв.

* Морські черепашки, які багато хто любить привозити в якості сувенірів з півдня, на жаль, теж приносять нещастя, бо призводять до погіршення роботи судин і серця.

* Роги тварин у помешканні провокують хвороби і душевні травми.

* Віник у будинку завжди символізує гроші. Але тут є свої нюанси. Користуватися старим стертим віником означає накликати на себе фінансові проблеми або тривале безгрошів’я, збитки через хворобу. Новим – означає охороняти власне фінансове благополуччя, збільшити шанси примножити свої статки. Підмітати підлогу увечері за прикметою означає вимітати гроші з дому – достатку не буде. Тому споконвіку підлогу підмітали в першій половині дня.

* Для селянина тримати на подвір’ї чорного кота означає хороший врожай. Чорні коти, які живуть в домі, згідно з повір’ями, захищали від нечистої сили і служили оберегом для господаря від пристріту і порчі. У давнину було прийнято в новий дім першою запускати кішку, і саме чорна кішка (або кіт), на думку людей, могла швидше «порозумітися» з домовиком, що обіцяло щасливе і спокійне життя домочадцям в майбутньому.

* Не ходи зі шматком хліба до чужих: щастя твоє до них перейде.

* Перед весіллям потрібно покласти в кишеню часник, щоб не наврочили.

* Не плюй у вогонь, бо на обличчі повискакують прищі.

Забобони записувала Варвара Макарович

Вас можуть зацікавити такі матеріали