Орден – народному депутату

До 27-ї річниці незалежності України Президент Петро Порошенко відзначив державними нагородами громадян України, чий внесок у розвиток держави та окремих її регіонів особливо значимий. Відповідно до Указу Президента України №241, орденом «За заслуги» ІІІ ступеня нагороджено народного депутата України  Василя Яніцького.

За цією відзнакою стоїть величезна щоденна праця депутата як законотворча, так і робота в окрузі. Зусилля і старання нардепа постійно спрямовуються на підтримку і розвиток Поліського краю, багатьох напрямків життя наших земляків. Василь Яніцький  – один із найбільш активнопрацюючих парламентарів України. Його відповідальну й добросовісну депутатську діяльність та значимі здобутки  вже змогли відчути жителі усіх районних центрів і майже усіх сіл 155-го виборчого округу.

Щиро вітаємо Василя Петровича і бажаємо подальших успіхів в роботі на благо земляків, а також міцного здоров’я, особистого щастя!

– Моя нагорода – це визнання досягнень, результат і заслуга спільної роботи багатьох людей, які хочуть бачити свій край процвітаючим, рідну Україну щасливою. Я щиро вдячний членам моєї команди, керівникам районів, очільникам міських, сільських та селищних громад, громадським активістам, усім небайдужим людям краю, які пліч-о-пліч працюють разом зі мною на благо земляків. Попереду у нас ще багато спільних справ на благо України, Рівненщини, мого виборчого округу, – зазначив у розмові з нами депутат Верховної Ради. – Принагідно хочу подякувати за багаточисельні привітання на мою адресу у зв’язку з нагородженням.

Вл. інф.

Вас можуть зацікавити такі матеріали