Чумацьким шляхом на «Металеве серце України»

Щорічний фестиваль «Металеве серце України», організатором якого є директор ПП «Рівнебудпостач» Ніна Крока, вкотре здивував. Цього разу – ще й тематикою.

25-26 серпня у Рівному відбувся VII Міжнародний фестиваль ковальського мистецтва «Металеве серце України». Протягом двох днів гості фестивалю побачили нічне кування, майстер-класи від знаних приборкувачів вогню та металу, а ще побували на ковальському весіллі. Як завжди, фестиваль пройшов на «Лебединці».

– Кожного року у нас інша тематика фестивалю, – розповідає організатор Міжнародного фестивалю ковальського мистецтва «Металеве серце України» Ніна Крока. – Нині – «Небесні сузір’я». Завдяки кропіткій та колективній праці всіх ковалів, встановлено унікальну композицію із всіх знаків зодіаку, яка стоятиме на алеї ковалів. Справжньою родзинкою цьогорічного заходу стали ковальські зірки, які стануть на алеї доповненням до зодіакальної композиції. Також в рамках фестивалю кожного року відбувається конкурсна робота, а цього року на тему «Чумацький шлях». Ковалі привозять готову роботу, а переможця визначають самі майстри. Перше місце у цьому році присудили ковалю з Вінниці Руслану Бойчуку.

Цікаво, що на фестиваль до Рівного завітав гість і з Об’єднаних Арабських Еміратів – Валід Чопані. За словами Ніни Кроки, цей чоловік має ковальську майстерню. Дізнався про наш фестиваль і просив запрошення. Він протягом двох днів із захопленням спостерігав за роботою наших майстрів та високо оцінив їх майстерність.

Вл. інф.

Вас можуть зацікавити такі матеріали